Anna Mucha: dieta pomogła aktorce uzyskać wymarzoną wagę. Gwiazda schudła w ciągu 4 miesięcy aż 13 kilogramów! Jak to zrobiła? Udało nam się poznać jej sekret i dowiedzieć, dlaczego w ogóle zdecydowała się na dokonanie tak wielkiej zmiany w życiu. Czy dzisiaj Anna Mucha nadal przestrzega rygorystycznych zasad? Nie uwierzycie, co teraz sądzi o dietach! 

O tej przemianie plotkowano w całym kraju. Znana z bardzo kobiecej i krągłej sylwetki aktorka zdecydowała, że zamierza dokonać poważnych zmian w życiu i zejść w dół o kilka rozmiarów. Anna Mucha: dieta stanowiła dla niej poważne wyzwanie, jednak była zdeterminowana, żeby zawalczyć o lepsze samopoczucie i wymarzoną sylwetkę. Udało się! Od tamtego czasu minęło już parę lat — czy dzisiaj gwiazda wciąż uważa perfekcyjny wygląd za kwestię priorytetową? Bynajmniej! Nie uwierzycie, jaki ma dziś stosunek do podobnych pomysłów.

Jak schudła Anna Mucha?

Kilka lat temu Anna Mucha ważyła — jak podaje portal fitness.wp.pl — 68 kilogramów. Nic dziwnego: w końcu w ciągu kilku lat została mamą dwojga dzieci! Gwiazda niespecjalnie przejmowała się nadprogramowymi kilogramami i skupiała na karierze i rodzinie, a nie odchudzaniu. Jednak w pewnym momencie w życiu aktorki nastąpił przełom. Co się stało?

Anna Mucha: dieta pojawiła się w życiu gwiazdy po przyjeździe ze Stanów Zjednoczonych, gdzie uczęszczała do szkoły aktorskiej. Jak przyznała w wywiadzie dla portalu polki.pl, w zajęciach uczestniczyło wiele modelek, które szczyciły się świetnymi figurami. Ich towarzystwo zmotywowało Muchę, by samej zadbać o sylwetkę. Zdecydowała się zwrócić o pomoc do dietetyczki reprezentującą firmę SetPoint oraz zaczęła korzystać z usług trenera personalnego o imieniu Piotr. 

Trzy miesiące zdrowych i regularnych posiłków oraz intensywnych treningów szybko zaczęły przynosić rezultaty. Już trzy miesiące później na wadze Anny Muchy widniała liczba 55!

Anna Mucha: dieta nie jest dla niej?

Mimo że dieta i treningi pomogły Annie Musze osiągnąć cel i zrzucić zbędne kilogramy, dziś aktorka stroni od ograniczeń i trzymania się ścisłych zasad. Jak podaje pomponik.pl, przyznała, że nie lubi rezygnować z przyjemności:

— W du*ie mam diety. Ja za bardzo kocham życie, jedzenie, ludzi, świat, swoją pracę, żeby się katować jakimiś nieprzyjemnościami  cytuje aktorkę pomponik.pl.

Anna Mucha: diety nie są dla niej najlepszym rozwiązaniem. Wygląda na to, że dziś aktorka musi utrzymywać idealną sylwetkę dzięki sporej dawce ruchu albo zachowywaniu umiaru w jedzeniu słodkości. Cokolwiek robi — zawsze wygląda naprawdę świetnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY MUCHY:

anna mucha: dieta
fot. instagram.com @taannamucha

Kilka lat temu Anna Mucha schudła trzynaście kilogramów w cztery miesiące. 

anna mucha: dieta
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha: dieta gwiazdy została ułożona przez specjalistkę. 

anna mucha: dieta
fot. instagram.com @taannamucha

Dziś Anna Mucha trzyma się z daleka od wszelkich ograniczeń i je to, na co akurat ma ochotę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Julii Pitery ma niewiarygodny zawód! Ma zawód, o którym marzą tysiące
  2. Jak się ubrać do Chin? Praktyczne porady, które ułatwią ci pakowanie
  3. Największe pająki w Polsce. Top 5 pająków, które są naprawdę przerażające
  4. Tata Roksany Węgiel to niezwykły mężczyzna. Pokazała jego zdjęcie: „Najlepszy na świecie”
  5. Donald Trump oskarżony o gwałt! Znana kobieta udzieliła szokującego wywiadu i wystąpiła na okładce gazety

źródła: polki.pl, pomponik.pl, fitness.wp.pl

Poprzedni artykułCzy po rozstaniu można wrócić do siebie? Rozważamy wszystkie za i przeciw
Następny artykułCórka Michała Wiśniewskiego ma 12 lat i platynowe włosy! Zmieniła się nie do poznania
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.