Anna Mucha przygotowuje się do obchodów Wielkanocy. Ten dzień jest wyjątkowy zarówno dla aktorki, jak i jej rodziny. Gwiazda została ostatnio spytana o ulubiony sposób świętowania. Nieoczekiwanie zdobyła się na bardzo szczere wyznanie, które ucieszy każdego faceta. Zrobiła to w uroczy sposób. Co zdradziła?

W domach wielu Polaków trwają obecnie przygotowania do najważniejszego chrześcijańskiego święta. Mowa oczywiście o Wielkanocy! Wiele gwiazd pochwaliło się, jak wyglądają obchody w ich rodzinach. W tym gronie znalazła się między innymi Anna Mucha. Jednak rozmowa z przygotowań zeszła na… miłość! Piękna aktorka ujawniła, co powinien zrobić mężczyzna, żeby podbić jej serce. Wielu panów będzie zachwyconych życzeniem gwiazdy. Ona wie, czego chce!

Anna Mucha: jak ją uwieść?

Anna Mucha uczestniczyła niedawno w imprezie Magnum Fashion Show. Aktorka przy okazji udzieliła wywiadu dziennikarzowi portalu przeAmbitni.pl. Aktorka opowiadała o potrawach, które szykuje na święta z taką pasją, że rozmówca spytał ją, czy lubi słodkości.

Mucha nie dała dziennikarzowi długo czekać na odpowiedź. Aktorka wyznała, że jedzenie to dla niej ogromna przyjemność – do tego stopnia, że droga do serca Muchy prowadzi przez żołądek

Ja uwielbiam jeść! Jestem bardzo prostą dziewczyną, naprawdę. U mnie przez żołądek do serca prowadzi autostrada A1 i to bez żadnych bramek. Potem są opłaty, ale generalnie bramek nie ma – odpowiedziała żartobliwie. 

Spodziewalibyście się, że Anna Mucha jest taką miłośniczką dobrego jedzenia? Zupełnie nie widać po niej zamiłowania do słodyczy – ma tak smukłą figurę, jak gdyby przez cały czas była na diecie

Jak Anna Mucha obchodzi Wielkanoc?

Anna Mucha wyjawiła w wywiadzie, że obchodzi Wielkanoc „z jajem”. Przyznała, że w jej rodzinie najmłodszym członkom nie wręcza się prezentów z tej okazji, lecz raczej organizuje zabawę z poszukiwaniem czekoladowych jajek ukrytych w ogrodzie.

– Raczej szuka się jajek. Aczkolwiek tak się składa, że moje dzieci są akurat „zimowe”. Więc to byłaby jedna z takich okazji, gdzie można byłoby obdarować dzieci nie tylko raz w roku zimą, lecz także królik coś może wykombinuje – wyjawiła dziennikarzowi przeAmbitni.pl.

Anna Mucha nie jest jedyną gwiazdą, która zdecydowała się opowiedzieć o swoich przygotowaniach do świąt. Magdalena Cielecka opublikowała na Instagramie zdjęcie wielkanocnego koszyczka. Podkreśliła, że w środku nie znajduje się żadne mięso. Z kolei Beata Ścibakówna zdecydowała się samodzielnie pomalować swoje pisanki, a Katarzyna Dowbor pochwaliła się własnoręcznie przygotowanym mazurkiem! 

Jesteście takimi smakoszami jak Anna Mucha? Ciekawe ilu panów po takim wyznaniu będzie próbowało podbić serce aktorki za pomocą łakoci!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat pokaże dziś prawdziwy filmowy hit. Przygotujcie dużo chusteczek
  2. Jolanta Kwaśniewska proponuje emeryturę dopiero po 80 roku życia? Ten pomysł nie spodobał się Polakom
  3. Małgorzata Socha na zdjęciu z mamą. Pokazała przygotowania do świąt

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha zdradziła, w jaki sposób można skutecznie wkraść się w jej łaski.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPicie drożdży. Najlepsze i proste przepisy! Niezwykłe efekty
Następny artykułZbigniew Wodecki w szczerym wyznaniu: ”Paliłem, piłem i włóczyłem się po nocach”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.