Kasia Cichopek udostępniła w relacji na Instagramie zdjęcie okład sprzed kilku lat. Zaskakujące jak wyglądała i w jakim towarzystwie występowała. Wraz z Anną Muchą i Joanną Koroniewską łączy ją sporo historii.

Polski show-biznes słynie z gwiazd, które przez wiele lat plasują się na szczycie medialnych doniesień ze względu na swoje zawodowe oraz prywatne dokonania. Anna Mucha, Joanna Koroniewska i Kasia Cichopek zapisały się na w pamięci prasy jako jedne z najpopularniejszych aktorek w branży serialowej.

Anna Mucha, Joanna Koroniewska i Kasia Cichopek na wspólnej okładce

Kasia Cichopek podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, które pojawiło się na pierwszej stronie magazynu „Sukces” z 2005 roku. Można by się zastanawiać, dlaczego sesja obejmowała akurat taką trójkę polskich gwiazd.

Każda z aktorek na początku lat 2000. rozpoczęła swoją przygodę z serialem Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Do dnia dzisiejszego produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jej obsada, popularnością. Anna Mucha, Joanna Koroniewska oraz Kasia Cichopek na jednej okładce z pewnością zainteresowały odbiorców, którzy z radością kupili egzemplarz miesięcznika.

Wydanie „Sukcesu”, które pojawiło się w relacji u Kasi Cichopek, ma już 17 lat. Aktorki bardzo zmieniły się od czasu przygody z serialem. W mediach społecznościowych nadal komunikują się z fanami, którzy pamiętają ich początki w TVP.

Anna Mucha, Joanna Koroniewska i Kasia Cichopek obecnie

Aktorki ochoczo dzielą się swoimi sukcesami zawodowymi oraz prywatnymi w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ich szerokie grono internautów.

Kasia Cichopek już od ponad 20 lat współtworzy serial „M jak miłość”, a jej wątek jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów. Oprócz pracy na planie zdjęciowym aktorka rozwija się również w roli prezenterki. Od dwóch lat wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadzi poranne „Pytanie na śniadanie”. Niedługo widzowie TVP będą mogli zobaczyć ją w roli jurorki tanecznego „You Can Dance”.

Anna Mucha również nadal jest dużą częścią obsady „M jak miłość”. Oprócz tego udziela się w spektaklach teatralnych oraz pracuje nad projektami filmowymi. Na Instagramie publikuje zdjęcia zza kulis gwiazdorskiego życia.

Joanna Koroniewska przeniosła swoją działalność przede wszystkim do internetu, gdzie wraz z mężem, Maciejem Dowborem, publikuje komediowe filmiki z przymrużeniem oka na rzeczywistość. Internauci docenili dystans do samych siebie gwiazdorskiego duetu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „M jak miłość”. Kiedy pierwszy odcinek po wakacjach 2022?
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń