Anna Mucha wielokrotnie udowodniła, że doskonale wie, czego chce i nie boi się po to sięgnąć. W rozmowie z Galą przyznała, że jest świadoma, w jaki sposób działa na mężczyzn. Mam poczucie, że niektórzy mężczyźni w Polsce się mnie boją, wyznała przed laty. Z czego wynika lęk płci przeciwnej? Czy jest uzasadniony?

Anna Mucha bardzo starannie wykreowała sobie wizerunek w mediach. Uznawana jest za silną, niezależną i pewną siebie kobietę, która mówi głośno to, o czym niektórzy nawet boją się pomyśleć. W rozmowie z Galą opowiedziała o tym, jacy mężczyźni zwracają na nią zazwyczaj uwagę. Nie da się ukryć, że zmysłowa aktorka skupia na sobie spojrzenia wielu przedstawicieli płci męskiej. 

Dlaczego mężczyźni boją się Anny Muchy?

Anna Mucha na łamach Gali opowiedziała o tym, jak była podrywana przez pewnego nieznajomego w Nowym Jorku. Na podstawie tej sytuacji udało jej się wyciągnąć kilka wniosków na temat mężczyzn, którzy zwracają na nią uwagę. Okazuje się, że przeważnie podrywają aktorkę typowi macho:

Mam poczucie, że niektórzy mężczyźni w Polsce się mnie boją. Odważają się do mnie podejść tylko i wyłącznie samce alfa albo tacy, którzy nie mają żadnego pojęcia, kim jestem – wyznała Anna Mucha na łamach Gali.

Aktorka porównała ze sobą polskich i amerykańskich mężczyzn i według jej opinii nasi rodacy podchodzą do niej z dużą rezerwą czy wręcz ze strachem. 

–To była dla mnie niesłychanie zabawna sytuacja, zupełnie nie do pomyślenia w Polsce. On mi zaproponował spotkanie. Wyobrażasz sobie. Spotkanie! Mówię mu: Ty, ale ja trzymam wózek. Jestem matką, a on: OK, nie mam z tym problemu — dodała. 

Według aktorki Amerykanie mają zupełnie inny stosunek do kobiet niż Polacy. Jak sądzicie, czy taka opinia ma wiele wspólnego z prawdą?

Anna Mucha o mężczyznach

Anna Mucha wyjechała do Nowego Jorku w 2007 roku, niedługo po rozstaniu ze znanym showmanem, Kuba Wojewódzkim. Po powrocie udało jej się znaleźć szczęście u boku Marcela Sory, producenta o włoskich korzeniach. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci — córka Stefania i syn Teodor. Okazuje się, że gwiazda miała sporo prawdy, gdy udzielała wywiadu, bo wybranek jej serca jest w połowie obcokrajowcem! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com @taannamucha

Anna Mucha przyznają w jednym z wywiadów, że mężczyźni się jej boją.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgata Duda zrobiła niezwykły prezent mężowi. Prezydent był bardzo wzruszony
Następny artykułEwa Farna z BARDZO dużym brzuszkiem. Wygląda na to, że poród lada moment