Anna Mucha przechodziła przez ogromny życiowy dramat. Jakiś czas temu postanowiła ujawnić swój największy skrywany koszmar w telewizji. Mucha odniosła się do poruszającego wywiadu w programie „W roli głównej”, w którym wyznała, że była molestowana w dzieciństwie. Jej słowa wywołały burzę w internecie. 

Ania Mucha to wyjątkowo lubiana aktorka z dużą liczbą fanów na koncie. Popularna aktorka największe zamieszanie robi jednak… na swoim Instagramie. Jest mistrzynią prowokacji, niedopowiedzenia i rozpalania zmysłów – zwłaszcza męskiej części jej fanów. Tym razem rozpaliła swoich fanów zaskakującą deklaracją.

Anna Mucha była molestowana

Okazuje się, że wiecznie uśmiechnięta aktorka może ukrywać prawdziwą traumę z dzieciństwa. W programie „W roli głównej” gwiazda ujawniła, że w młodości była molestowana.

– Nigdy też nie uważałam się za ofiarę ani molestowania seksualnego, ani też żadną inną… Co nie znaczy, że nie byłam napastowana seksualnie w swoim życiu. Otóż byłam. Co najmniej dwukrotnie… – wyznała Mucha.

Pierwszy z przypadków molestowania o którym mówiła popularna aktorka wydarzył się na planie filmowym, gdy była jeszcze dzieckiem. Warto przypomnieć, że na ekranie zadebiutowała już jako 10-letnia dziewczynka w „Korczaku” Andrzeja Wajdy. Anna Mucha wyznała, że osoba, która ją molestowała, to nikt znany i poprosiła, aby zaniechać domysłów i nie wysuwać żadnych oskarżeń.

W swojej naiwności myślałam, że się przyjaźnimy, a kiedy oczekiwania wobec mnie wzrosły – stanowczo odmówiłam i zerwałam znajomość, dopiero po latach dotarła do mnie niestosowność jego zachowania! – dodaje Mucha

Kolejny przypadek molestowania, który spotkał Annę Muchę wydarzył się, gdy była w liceum. Jak wspomina aktorka, jej nauczyciel chemii dopuszczał się wobec niej niegodnych zachowań.

– Pamiętam – rozwiązywałam zadanie, on pochylał się nade mną i gdy okazało się, że wpisałam prawidłową odpowiedź, położył mi ręce na ramionach i zaczął masować… Przy kolejnej prawidłowej odpowiedzi pocałował mnie w kark… Zesztywniałam. Grzecznie podziękowałam za lekcje, wyszłam z tego mieszkania i nigdy już nie wróciłam – wyznała szczerze Anna Mucha.

Fala krytyki internautów

Fani popularnej aktorki uznali wyznanie Muchy, jako „żenujący spektakl”. Zarzucili aktorce kłamstwo i próbę wybicia się na popularnym trendzie ujawniania molestowania. W dodatku, zarzucono aktorce, że nadmiernie epatuje seksualnością. Według internautów, osoby, które były dotknięte tak dramatycznymi przeżyciami, tego nie robią.

Anna Mucha postanowiła odnieść się do tego typu oskarżeń

Skoro wszystko tak doskonale wiecie – napiszcie poproszę, jak mają się czuć ofiary gwałtów, ofiary molestowania, którym nikt nie pomógł, jak mają się czuć ofiary pedofilii. (…) Chcą zabłysnąć w towarzystwie!?? czy może mieli szczęście, że w ogóle byli dla kogoś atrakcyjni?! Czy to samo powiesz swojej córce, jak przyjdzie do ciebie ze skargą…? A ja będę wychowywać swoje dzieci tak, żeby miały odwagę mówić NIE – napisała Anna Mucha.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację
  2. Iron Majdan: ostra kłótnia i bluzgi Rozenek. „Ten program już mnie wk**ia”
  3. Nie żyje aktorka Margot Kidder