[ngg_images source=”galleries” container_ids=”119″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Anna Mucha to prawdziwa kobieta-rakieta. Jest utalentowana, piękna i niesamowicie odważna. Aktorka, już wielokrotnie udowodniała nam, że potrafi zaskoczyć swoim wyglądem. Wystarczy przeanalizować jej metamorfozę na przestrzeni lat, żeby wiedzieć, że Mucha jest jak kameleon.

Anna Mucha wielokrotnie kusiła nas na swoim Instagramie. Gwiazda, która kiedyś była dziewczyną największego showmen’a w polskim show-biznesie, dziś jest odpowiedzialną matką i żoną. Kiedyś słynna ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, dziś „szokuje” jedynie seksownymi zdjęciami na Insta.

Aktorka ostatnio pokazała zdjęcie, na którym jest kompletnie odmieniona. Nowa fryzura i „grzeczna” stylizacja spowodowała falę pozytywnych komentarzy, a zachwytów nie było końca.

Czy Anna Mucha ma naturalne włosy?

Metamorfoza Anny Muchy zadziwiła chyba każdego. Od dziewczyny w krótkich włosach i z kilkoma kilogramami więcej, aktorka przeobraziła się w prawdziwą seksbombę! Jej gorące zdjęcia są szeroko komentowane przez opinię publiczną i internatów.

Wiele można o Ani powiedzieć, ale na pewno nie to, że korzysta ona z medycyny estetycznej albo operacji plastycznych. Podobnie rzeczy się ma, jeżeli chodzi o włosy, widać, że piękna aktorka swoje nieziemskie pukle zawdzięcza naturze.

Zdjęcie, które wzbudziło tyle opcji, aktorka podpisała słowami:

– Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować.

Mucha poinformowała w ten sposób fanów, że rozpoczęła zdjęcia do nowego filmu!

Komentarze pod zdjęciem, nie pozostawiają wątpliwości. Ludzie gratulowali jej i zachwalali urodę:

– Przepiękna!! ?????

– Zawsze w Ciebie wierzyłem od najmłodszych lat. Jesteś the best i nigdy nie zapomnij o tym ???

Wspaniała, cudna, idealnie naturalna uroda, żadnych botoksów jak u innych. Podziwiam i szanuje najbardziej ze wszystkich gwiazd!

– Zachwycająca!! Jak zawsze?

Jaka piękna kobieta! ?

– Muszka pięknie się starzejesz i cieszę się z Twojego sukcesu , uwielbiam Cię ?

– Fantastycznie, czekam z niecierpliwością. Aktorka niedoceniona.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babski wieczór? Maseczki z wina i czekolady to prawdziwy hit!
  2. Maminsynek? Sprawdź 15 sygnałów, że właśnie na niego trafiłaś!
  3. Martyna Wojciechowska opowiedziała, jak Marysia zareagowała na adoptowaną córkę