Anna Mucha: operacje plastyczne są dla niej czymś oczywistym? Wypowiedź aktorki nie pozostawia wątpliwości, co sądzi na temat podobnych zabiegów. Czy korzystała już z usług chirurga plastycznego? A może planuje podobną operację w przyszłości? Sprawdzamy!

Przestaliśmy się już dziwić, że nawet najpiękniejsze kobiety decydują się dokonywać poprawek nawet drobnych mankamentów urody. Czy jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu również zdecydowałaby się na podobny krok? Anna Mucha: operacje plastyczne są zagadnieniem, na którego temat ma wyrobioną opinię. Czy kiedykolwiek im się poddała? Szczera odpowiedź aktorki zwali was z nóg: „Po pewnym roku życia kobiety…”.

Anna Mucha: operacje plastyczne są jej znane?

Anna Mucha nigdy nie ukrywała, że znakomicie czuje się we własnym ciele i lubi podkreślać swoje atuty. Chociaż aktorka ma zaledwie trzydzieści dziewięć lat, od pewnego czasu zaczęła zastanawiać się, jak poradzić sobie z nieuchronnym upływem czasu. Czy wśród jej sposobów na zatrzymanie procesu starzenia są również operacje plastyczne?

Anna Mucha: operacje plastyczne nie są dla niej tematem tabu. Gwiazda bez najmniejszych oporów wyjawiła, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, chętnie skorzysta z usług chirurga i poprawi sobie to i owo. Już po narodzinach pierwszego dziecka zastanawiała się, czy w przyszłości nie podda się operacji powiększenia piersi. Gwiazda dopuszczała do siebie myśl, że mogłaby zdecydować się na taki krok, gdy na świecie pojawi się kolejne dziecko. Jak to uzasadniła?

– Po pewnym roku życia kobiety chirurg plastyczny […] jest najlepszym przyjacielem. Z czasem zdecydowałabym się na operację powiększenia piersi […] jedno dziecko już jest i być może kolejne spowoduje, że będę bliżej operacji plastycznej biustu – wyjaśniła aktorka w rozmowie z portalem fleszstyle.pl.

Czy Anna Mucha miała operacje plastyczne?

Czy Anna Mucha – dziś mama dwojga dzieci – rzeczywiście zdecydowała się na powiększenie biustu? W pewnym momencie gwiazda stała się bohaterką zabawnego nieporozumienia.

Po tym, jak Mucha pojawiła się na jednej z imprez z wyraźnie wydatniejszymi ustami, media okrzyknęły, że zdecydowała się ich powiększenie. Kiedy wreszcie plotki dotarły do samej zainteresowanej, w charakterystyczny dla siebie dowcipny i bezpośredni sposób wyjaśniła, że winna całemu zamieszaniu była… konturówka. Gwiazda rzeczywiście powiększyła usta, ale tylko optycznie – za pomocą umiejętnego makijażu. Jeśli chodzi o ewentualne operacje plastyczne, nic nie wiadomo.

Anna Mucha: operacje plastyczne w przyszłości staną się jej udziałem? Na razie nie warto dawać wiary plotkom o licznych poprawkach, które rzekomo miała sobie wykonać. Z pewnością aktorka sama pochwali się, jeżeli już zdecyduje się na zabieg!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha: operacje plastyczne
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha: operacje plastyczne są dla niej oczywistością?

anna mucha: operacje plastyczne
fot. instagram.com @taannamucha

Gwiazda nie wyklucza, że w przyszłości mogłaby skorzystać z usług chirurga plastycznego.

anna mucha: operacje plastyczne
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha zastanawiała się nad powiększeniem biustu.

anna mucha: operacje plastyczne
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha: operacje plastyczne pomogą jej zatrzymać młodość na dłużej?

anna mucha: operacje plastyczne
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich gwiazd.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska jest szczęśliwa ze swoim mężem, Michałem. „Jak on mnie zachwyca”
  2. Jolanta Kwaśniewska miała poważny wypadek w 9 miesiącu ciąży. Jej auto zderzyło się z tirem
  3. Pies-gigant! Największy pies świata, który waży więcej niż dorosły mężczyzna
  4. Grażyna Torbicka w młodości. Ma 60 lat, a wciąż zachwyca: „Jest Pani jak wino”
  5. Danuta Stenka z mężem! „Mojego męża wygrałam na loterii”

źródła: plotek.pl, fakt.pl, fleszstyle.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.