Anna Mucha: pochodzenie aktorki było owiane tajemnicą. Dopiero niedawno zdecydowała się opowiedzieć coś więcej o swoich rodzicach. Historia gwiazdy zaskoczy jej fanów. Okazuje się, że nie dorastała w artystycznym domu.

Nie zawsze o sukcesie danej osoby przesądza pochodzenie. Anna Mucha jest tego najlepszym przykładem. Aktorka nie miała wśród krewnych znanych osobistości, które pomogłyby jej w karierze. W rodzinie Muchy nie zawsze działo się dobrze. Do dziś ma ogromny żal do jednego z rodziców… Kto zachęcał artystkę, by spróbowała swoich sił w aktorstwie? A z kim przez lata nie utrzymywała kontaktu? Dowiedz się więcej o rodzinie Anny Muchy!

Anna Mucha: pochodzenie to dla niej trudny temat 

Anna Mucha przyszła na świat 26 kwietnia 1980 w Warszawie jako córka Krzysztofa i Anny. On był prawnikiem, a ona – ekonomistką. Niestety, ich związek rozpadł się po upływie zaledwie trzech lat od narodzin jedynego dziecka.

Jak podaje Super Express, po rozstaniu Krzysztof wyjechał na Daleki Wschód i niezwykle rzadko wracał do Polski. Z tego powodu córka nie miała z nim najlepszego kontaktu. Mogła liczyć tylko na pocztówki z podróży. Dopiero kiedy młoda aktorka ukończyła osiemnaście lat, pierwszy raz miała okazję spędzić z ojcem trochę więcej czasu. Wspólnie wyruszyli w podróż do Indii. Szybko okazało się, że oboje są prawdziwymi pasjonatami dalekich wypraw.

Brak ojcowskiej miłości doskwierał dorastającej dziewczynie. Ukochana babcia Irena starała się wynagrodzić wnuczce nieobecność Krzysztofa. Rozpieszczała małą Anię, zabierała na długie spacery i karmiła łakociami. Co ciekawe, to właśnie Irena pierwsza dostrzegła, że dziewczynka jest utalentowana artystycznie. Zachęcała ją, by próbowała swoich sił w aktorstwie.

Kiedy Anna Mucha dorosła, babcia po cichu liczyła, że ukochana wnuczka znajdzie miłość swojego życia i się ustatkuje. Wiadomość, że Mucha spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim partnerem Marcelem Sorą, uszczęśliwiła ją.

Dziś zarówno Krzysztof, jak i jego była żona unikają rozgłosu i ani myślą korzystać ze sławy swojej jedynaczki. Anna Mucha ma dobry kontakt z obojgiem, chociaż ojca, ze względu na częste podróże, nadal widuje sporadycznie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha: pochodzenie
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha: pochodzenie gwiazdy to temat, na który nie lubi rozmawiać. Dlaczego?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler kiedyś. Zdjęcie sprzed 25 lat, na którym bawi się na 18-stce, robi furorę!
Następny artykułWłosy Beaty Kozidrak to peruka? Jak wyglądają naprawdę?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.