Anna Mucha od lat jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Piękna aktorka z pewnością jest już przyzwyczajona do mnóstwa adoratorów, którzy wodzą za nią wzrokiem. Tym razem jednak otrzymała dość nietypową propozycję od jednego z adoratorów. 3h z Tobą i masz 45 tysięcy – brzmiała wiadomość. Jak gwiazda zareagowała na tak bezpośrednią deklarację?

Aktorka nie ukrywa, że dobrze czuje się we własnym ciele i często dzieli się z fanami zdjęciami, na których nie jest do końca ubrana. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele ponętnych póz, zalotnych spojrzeń i figlarnych uśmiechów. Gwiazda często odważnie chwali się swoim biustem. Czy to tak bardzo ośmieliło jednego z jej wielbicieli?

Anna Mucha dostała niemoralną propozycję

Wczoraj rano aktorka na swoim Instastories opublikowała dość szokującą wiadomość, jaką otrzymała od tajemniczego obserwatora. Komunikat jest krótki, jego autor nie owija w bawełnę, a z treści wynika, że jeśli gwiazda zdecyduje się na spotkanie (w wiadomym celu) z obcym mężczyzną, to w zamian otrzyma pokaźną sumę. 

– Apartament w Sky Tower. 3h z Tobą i masz 45 tysięcy, połowa przelana będzie przed na dowód — to treść propozycji, którą Anna Mucha pokazała obserwującym jej profil na Instagramie. Nie opublikowała nazwy konta, z którego przyszła wiadomość.

Jak zareagowała gwiazda?

Gwiazda zareagowała w dość humorystyczny i charakterystyczny dla niej sposób. Aktorka jest pewną siebie kobietą i zamiast się denerwować, żartobliwie skomentowała całą sytuację:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Taka propozycja przyszła z rana! No pieniądze leżą na ziemi, a mnie cholera jakoś dziś w krzyżu łupie i nie mogę się schylić… – napisała na Instagramie Anna Mucha. 

Trzeba przyznać, że aktorka ma ogromny dystans. Wiadomość nie wyprowadziła jej z równowagi, a jedynie poprawiła nastrój z rana. Anna Mucha często dodaje bardzo odważne zdjęcia, na które inne gwiazdy nigdy by się nie zdecydowały. Komentują je setki osób, więc gwiazda prawdopodobnie jest też przyzwyczajona do komentarzy w podobnym stylu i nic nie jest w stanie jej zaskoczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY MUCHY:

Anna Mucha
instagram.com @taannamucha

Anna Mucha otrzymała niemoralną propozycję na Instagramie.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.