Anna Mucha od lat jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Piękna aktorka z pewnością jest już przyzwyczajona do mnóstwa adoratorów, którzy wodzą za nią wzrokiem. Tym razem jednak otrzymała dość nietypową propozycję od jednego z adoratorów. 3h z Tobą i masz 45 tysięcy – brzmiała wiadomość. Jak gwiazda zareagowała na tak bezpośrednią deklarację?

Aktorka nie ukrywa, że dobrze czuje się we własnym ciele i często dzieli się z fanami zdjęciami, na których nie jest do końca ubrana. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele ponętnych póz, zalotnych spojrzeń i figlarnych uśmiechów. Gwiazda często odważnie chwali się swoim biustem. Czy to tak bardzo ośmieliło jednego z jej wielbicieli?

Anna Mucha dostała niemoralną propozycję

Wczoraj rano aktorka na swoim Instastories opublikowała dość szokującą wiadomość, jaką otrzymała od tajemniczego obserwatora. Komunikat jest krótki, jego autor nie owija w bawełnę, a z treści wynika, że jeśli gwiazda zdecyduje się na spotkanie (w wiadomym celu) z obcym mężczyzną, to w zamian otrzyma pokaźną sumę. 

– Apartament w Sky Tower. 3h z Tobą i masz 45 tysięcy, połowa przelana będzie przed na dowód — to treść propozycji, którą Anna Mucha pokazała obserwującym jej profil na Instagramie. Nie opublikowała nazwy konta, z którego przyszła wiadomość.

Jak zareagowała gwiazda?

Gwiazda zareagowała w dość humorystyczny i charakterystyczny dla niej sposób. Aktorka jest pewną siebie kobietą i zamiast się denerwować, żartobliwie skomentowała całą sytuację:

– Taka propozycja przyszła z rana! No pieniądze leżą na ziemi, a mnie cholera jakoś dziś w krzyżu łupie i nie mogę się schylić… – napisała na Instagramie Anna Mucha. 

Trzeba przyznać, że aktorka ma ogromny dystans. Wiadomość nie wyprowadziła jej z równowagi, a jedynie poprawiła nastrój z rana. Anna Mucha często dodaje bardzo odważne zdjęcia, na które inne gwiazdy nigdy by się nie zdecydowały. Komentują je setki osób, więc gwiazda prawdopodobnie jest też przyzwyczajona do komentarzy w podobnym stylu i nic nie jest w stanie jej zaskoczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY MUCHY:

Anna Mucha
instagram.com @taannamucha

Anna Mucha otrzymała niemoralną propozycję na Instagramie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułChoroba syna Dominiki Tajner to jej osobista tragedia. Lekarze stawiają hipotezę, na co choruje
Następny artykułBarbara Palvin to aniołek Victoria’s Secret! Modelka jest ideałem dla wielu, ludzie oszaleli na jej punkcie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.