Anna Mucha od wielu lat wzbudza zainteresowanie mediów, a każde jej zachowanie jest szeroko komentowane. Nic dziwnego – piękna aktorka uwielbia prowokować i doskonale wie, co zrobić, by przyciągnąć uwagę mediów. W rozmowie z magazynem Exclusive opowiedziała o swoim romansie z żonatym mężczyzną. Cenię żonatych za dyskrecję, przyznała przed laty.

Od wielu lat Anna Mucha jest na celowniku kolorowych czasopism. Media infiltrują każdy jej ruch i regularnie komentują jej życie. Chociaż aktorka często publikuje zdjęcia mediach społecznościowych i wielokrotnie publikowała odważne zdjęcia, na których prezentuje swoje wdzięki, to od razu widać, że prezentowane treści są przez gwiazdę przemyślane. Mucha otwarcie mówiła, że flirt ma we krwi i z czułością wspomina ogniste romanse. 

Co Anna Mucha powiedziała o romansie?

Gwiazda serialu M jak miłość Bez skrępowania wypowiadała się o sypialnianych uniesieniach i cielesności. Naczelna prowokatorka polskiego show-biznesu nie przebiera w słowach i wielokrotnie udowodniła, że ma w sobie dużo odwagi, by poruszać kwestie związane ze sferą cielesną. Bez pruderii opowiedziała o szczegółach dotyczących swojego życia intymnego. Cielesność fascynuje Muchę od dawna, co otwarcie przyznaje. Traktuje ciało jako model dzieła sztuki. 

Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną?

Gwiazda zdradziła pikantne szczegóły dotyczące swojego życia:

– Już raz powiedziałam, że wolę się spotykać z moim wibratorem w sypialni niż z mężczyzną, który mnie nie pociąga. Przez lata byłam przykrywką w pewnej relacji – wyznała w rozmowie z magazynem Exclusive.

Jak sądzicie, kim jest tajemniczy mężczyzna, o którym opowiedziała Mucha? 

Aktorka pochwala bezczelne kokietowanie i eksponowanie swoich wdzięków. Uwielbia być zakochana i jest niepoprawną romantyczką. Śmiało wypowiada się na tematy, które dla wielu osób wydają się krępujące:

– Mogę wam powiedzieć coś innego – najlepszy jest s*ks z żonatymi. Cenię żonatych za dyskrecję. Miałam faceta, który był na tyle dyskretny, że zapomniał powiedzieć o mnie swojej żonie – podsumowała z przekąsem Mucha. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com @taannamucha

 

Mucha starannie selekcjonuje treści, które publikuje.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz: mąż rozstał się z nią przez maila? Byli razem ponad 30 lat
Następny artykułObwisły brzuch u kota. To normalne czy mój kot ma nadwagę?