Anna Mucha wiele razy udowodniła, że kwestie społeczne naprawdę leżą jej na sercu. Gwiazda zaangażowała się m.in. we wsparcie uczestników strajku nauczycieli. Tym razem zrobiła coś jeszcze bardziej zaskakującego – i to w Tajlandii. Internauci są pod niemałym wrażeniem: „Super inicjatywa! Przyłączamy się”.

Anna Mucha zdecydowała się kilka miesięcy temu na wyjazd do Tajlandii. Przy okazji pobytu w rajskiej okolicy postanowiła zrobić coś zupełnie nieoczekiwanego. Aktorka ogromnie zaimponowała tym swoim fanom, którzy zaczęli dzielić się z nią własnymi doświadczeniami i gratulować inicjatywy. O co chodziło? Wszyscy powinni wziąć z niej przykład! „Styl, wdzięk i piękny umysł”.

Co zrobiła Anna Mucha w Tajlandii?

Anna Mucha nieustannie informowała internautów o kolejnych projektach zawodowych, w których zgodziła się uczestniczyć. Na dodatek jest mamą dwojga małych dzieci. Nic dziwnego, że potrzebowała wypoczynku. Aktorka kilka miesięcy temu zdecydowała udać się na zasłużone wakacje do Tajlandii.

Podczas pobytu w Azji Anna Mucha zdecydowała się zrobić coś dobrego dla środowiska i… posprzątała okoliczne śmieci. Zdecydowała się opowiedzieć o tym internautom, którzy zasypali aktorkę gratulacjami oraz zaczęli dzielić się własnymi doświadczeniami z podobnymi inicjatywami.

– ANIA to jest ANIA 🙂 Styl, wdzięk i piękny umysł 🙂

– Super inicjatywa. Przyłączamy się.

– Trzeba ludzi uświadamiać, bo dużo nie zdaje sobie sprawy i dużo nie chce z tym nic robić.

– @taannamucha dokładnie. Wstyd to śmiecić – pisali w komentarzach na Instagramie Muchy.

Gwiazda zaapelowała do fanów, prosząc, aby każdy pamiętał o sprzątaniu po sobie i starał się zredukować korzystanie z plastiku do minimum.

Co robi Anna Mucha?

Anna Mucha jakiś czas temu po raz kolejny wywołała niemałe zamieszanie wśród internautów. Gwiazda po raz kolejny zrobiła swoim fanom niespodziankę i opublikowała pewne szczególne zdjęcie.

Instagram aktorki jest znany m.in. z tego, że jego właścicielka nie boi się publikować naprawdę odważnych fotografii. Zaledwie dwa dni temu zdecydowała się podzielić z fanami zdjęciem, na którym wystąpiła toples. Jej nagi biust został częściowo osłonięty przez niebieski pasek z białym napisem:

– Ten napis chciał tu być!

Jak często bywa w takich przypadkach, internauci podzielili się na dwie grupy. Część osób zarzuciła artystce, że kieruje nią jedynie chęć zaistnienia i przekracza granicę intymności. Inni przyjęli zdjęcie z entuzjazmem, a sama autorka otrzymała wiele komplementów.

Co sądzicie o inicjatywie gwiazdy? To naprawdę wspaniałe, że Anna Mucha wykorzystuje swoją popularność, by zachęcić fanów do zmieniania świata na lepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha zachęca fanów do ograniczenia produkcji plastiku.

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Aktorka wyjechała do Tajlandii, gdzie posprzątała okoliczne śmieci.

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Aktorka zaapelowała, by internauci postarali się choćby w małym stopniu zadbać o środowisko.

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

To nie pierwszy raz, gdy Anna Mucha zaangażowała się społecznie.

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha zrobiła na nas naprawdę spore wrażenie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kora została ostro skrytykowana przez Edytę Górniak. Diva nie szczędziła jej gorzkich słów
  2. Puli. Cudowny piesek, który swoim wyglądem was rozczuli
  3. Barbara Kurdej-Szatan planuje DRUGIE dziecko? Przyznała: „Najwyższy czas o tym pomyśleć”
  4. Izabela Trojanowska przeszła przez ciężką chorobę. To córka uratowała jej życie
  5. Marta Manowska z mamą! Gwiazda TVP pokazała jedno zdjęcie i zachwyciła tysiące

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.