Anna Mucha już za rok skończy czterdzieści lat. Dziennikarze popularnego magazynu postanowili dowiedzieć się, jakie jest jej życzenie z okazji wyjątkowej rocznicy. Czegoś tak „okrutnego” jeszcze nie słyszeliście. Przesadziła? A może po prostu była szczera?

Jedna z najbardziej atrakcyjnych, ale i wygadanych gwiazd polskiego show-biznesu. Słynny cięty język przysporzył jej wielu fanów, lecz i wrogów, którzy nie do końca są w stanie przyjąć zabójczą szczerość pięknej aktorki. Anna Mucha nie przejmuje się opinią otoczenia i otwarcie mówi o swoich sympatiach i antypatiach. Mieli okazję przekonać się o tym dziennikarze jednego z magazynów. Kiedy zadali gwieździe pytanie, co chciałaby zrobić, zanim na zawsze przestanie być trzydziestolatką, udzieliła niespodzianej odpowiedzi. Czy zdenerwuje internautów?

Co Anna Mucha chciałaby otrzymać z okazji urodzin?

Anna Mucha udzieliła niedawno wywiadu magazynowi Party. Ponieważ do czterdziestych urodzin został jeszcze niecały rok, przedstawiciele pisma poprosili gwiazdę o opowiedzenie, jakie życzenia chciałaby zrealizować, zanim nadejdzie wyjątkowy dzień. Na pewno nie spodziewali się, co odpowie! 

– Mogłabym mieć samochód z wysięgnikiem i płynnym g**nem w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach – przyznała rezolutna aktorka na łamach Party

Spodziewalibyście się takiej odpowiedzi? Aktorka musi mieć naprawdę dość niekulturalnych kierowców! Gwiazda mogła być także pod wpływem silnych emocji, spowodowanych niedawnym konfliktem z jakimś niezbyt sympatycznym użytkownikiem dróg. Nie wolno wykluczyć także, że chodziło o zwykły żart. Co ciekawe, to nie było jedyne życzenie. 

O czym marzy Anna Mucha?

Zemsta na niesympatycznych kierowcach nie jest jedynym pragnieniem Anny Muchy. Gwiazda zwierzyła się także z pozostałych marzeń i planów, które chciałaby wypełnić, zanim nadejdzie 26 kwietnia 2020 roku i na dobre przestanie być trzydziestolatką. Co zamierza?

Jak podaje Party, Anna Mucha chciałaby odwiedzić dziesięć najlepszych restauracji w całej Europie. Ponadto pragnęłaby zostać autorką kolekcji biżuterii oraz butów sygnowanych jej nazwiskiem. Marzy też, aby zobaczyć pięć najsłynniejszych zwierząt Afryki, czyli nosorożca czarnego, bawoła, lamparta, słonia oraz lwa. Czy aktorce uda się zrealizować założenia w zaledwie dwanaście miesięcy? Trzeba przyznać, że zawiesiła sobie naprawdę wysoką poprzeczkę!

Uważacie, że Anna Mucha powinna była zachować większą delikatność? Nie da się ukryć, że aktorka nie martwi się, co inni sobie o niej pomyślą! Wywoła nowy skandal?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała niepokojące wideo. „To wszystko mnie kosztuje za dużo energii”
  2. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  3. Jak stosować witaminę C na twarz? Popraw kondycję swojej cery

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha została spytana o to, czego życzy sobie na czterdzieste urodziny.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.