Anna Mucha w 2019 roku postanowiła zmienić swoje życie i wizerunek! Jaką zmianę zapowiada Mucha? Aktorka znana ze swojego seksapilu i odważnych zdjęć podjęła ostatnio ważną decyzję. Fani będą załamani!

Aktorka znana głównie z M jak Miłość lubi korzystać z mediów społecznościowych. Gwiazda na swoim instagramie często publikuje odważne zdjęcia, na których pokazuje swoje seksowne ciało. Anna Mucha w 2019 roku zapowiedziała jednak zmianę wizerunku. Co na to fani? Niektórzy z nich na pewno będą załamani.

Anna Mucha w 2019 zmienia wizerunek?

Aktorka jest prawdziwą polską ikoną seksapilu. Anna Mucha nigdy nie miała problemu z prezentowaniem swoich wdzięków i jest inspiracją dla wielu kobiet, które mają kompleksy ze względu na swoje kobiece kształty. Ponętne ciało aktorki i odważne pozy sprawiają, że od gwiazdy aż promieniuje pewność siebie! Mucha na swoje konto na instagramie często wrzuca zdjęcia, na których nie tylko widać jej ciało, ale dzieli się także fotkami bez makijażu i z czasu spędzanego w domu w piżamie. Widać, że aktorka ma duży dystans do siebie! Anna Mucha w 2019 roku zamierza jednak odrobinę zmienić wizerunek.

Czy Anna Mucha wystąpi w Playboyu?

Gwiazda wzięła także udział w głośnej, odważnej sesji dla Playboya. Fani byli zachwyceni zdjęciami Muchy, a magazyn, w którym pojawiła się seksowna sesja, stał się najszybciej wyprzedanym numerem w historii polskiego wydania! Czy Anna Mucha w 2019 roku chciałaby powtórzyć taki sukces? Niestety, aktorka zapytana o to, czy powtórzyłaby sesję w Playboyu, postawiła sprawę jasno: 

– Ściganie się samej ze sobą jest pociągające, ale nie, chyba nie widzę takiego powodu i nie widzę sensu w tym. Zrobiłam, co chciałam i zdobyłam wszystko. Krótko mówiąc, ja myślę, że ja trafiłam na złote czasy Playboya i podtrzymuję to, co kiedyś powiedziałam. Jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to znaczy, że świat się zmienia. Jesteśmy śmieszni, zakłamani, jesteśmy pruderyjni i bezpruderyjni jednocześnie – podaje wypowiedź Muchy jastrzabpost.pl.

Wielka szkoda, bo Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które mogą pochwalić się nie tylko urodą i seksapilem, ale także dystansem do siebie i błyskotliwym poczuciem humoru. Anna Mucha w 2019 nie zamierza już występować w magazynach dla panów. Żałujemy, że nie zobaczymy już rozbieranej sesji Muchy, ale nadal pozostają nam jej odważne social media!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha w 2019
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha jest jedną z najbardziej seksownych polskich aktorek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułHoroskop chiński 2019. Co cię czeka w Nowym Roku?
Następny artykułLista NAJGROŹNIEJSZYCH trucizn dla kota. Właściciele, uważajcie!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.