Anna Mucha w blond włosach zachwyciła swoich fanów. Chociaż znakiem rozpoznawczym aktorki są ciemne, długie pasma, to gwiazda tym razem postawiła na spektakularną metamorfozę. Aktorka znów zaszalała z fryzurą i okazało się, że wygląda niezwykle korzystnie!

Aktorka od lat wierna jest ciemnym, długim włosom. Jej fryzura podkreśla jej wizerunek i wydawać by się mogło, że z niego nie zrezygnuje. Niedawno gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało burzliwą reakcję fanów. Jak Anna Mucha prezentuje się w blond włosach? Sprawdźmy! 

Jak wygląda Anna Mucha w blond włosach?

W zawód aktora jest wpisana nieustanna zmiana wizerunku. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Anna Mucha, która już wielokrotnie udowodniła, że dla roli jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Od wielu lat możemy ją podziwiać zarówno w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Równie często pojawia się również na deskach teatru, gdzie wciela się w różnorodne role. Codziennie może być kimś innym i wyglądać zupełnie inaczej, o czym niedawno przekonali się jej fani.

Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w krótkich włosach w odcieniu blond. Okazało się, że zmiana wizerunku wyszła aktorce na korzyść! Wielbiciele Muchy ciepło przyjęli jej nowy kolor włosów, a w jej stronę spływały szczere komplementy. Chociaż nowa została stworzona wyłącznie na potrzeby pracy, to trzeba przyznać, że taka rewolucja wizerunkowa wpływa na korzyść Anny. Jak sądzicie, czy gwiazda w przyszłości zdecyduje się na tak radykalną zmianę koloru włosów? 

Metamorfoza Anny Muchy

Zapewne metamorfoza Anny Muchy nie zagości w jej życiu na stałe, jednak jak powszechnie wiadomo – w Internecie nic nie ginie. Jeśli zatęsknicie za aktorką w seksownej wersji blond, wystarczy, że włączycie jej profil na Instagramie. Kto wie, może w obliczu tylu komplementów gwiazda M jak miłość zdecyduje się na permanentną zmianę koloru? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha w blond włosach
instagram.com @taannamucha

Anna Mucha wielokrotnie eksperymentowała z fryzurą. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak zrobić spis treści w Wordzie? Praktycznie porady dla studentów i uczniów
Następny artykułKylie Jenner przed operacjami. Dziś 21-latka nie przypomina dawnej siebie