Anna Mucha wylądowała w szpitalu, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie. Gwiazda serialu M jak Miłość zamieściła niepokojące nagranie, w którym zwierza się ze swoich problemów ze zdrowiem. Przypadłość, z jaką zmaga się aktorka, jest zaskakująca, co więcej może spotkać także inne gwiazdy. Co się stało?

Anna Mucha używa swoich mediów społecznościowych głównie do relacjonowania swojej pracy, a czasem także życia prywatnego. Do tej pory gwiazda M jak Miłość nigdy nie poruszała intymnych kwestii, a o stanie swojego zdrowia notorycznie milczała. Teraz zdecydowała się na mocne wyznanie. Gwiazda wylądowała w szpitalu, a na swoim profilu opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. 

Anna Mucha trafiła do szpitala

Fani aktorki z pewnością poczuli się zaniepokojeni, gdy ta na swoim Instagramie wyznała, że trafiła do szpitala. Co było powodem nagłego pogorszenia się stanu jej zdrowia. Możecie być zaskoczeni! Nagła zła forma gwiazdy M jak Miłość spowodowana była dietą pudełkową, z której Anna Mucha korzystała od kilku miesięcy.

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów-zaczęła aktorka. 

Dlaczego dieta pudełkowa źle zadziałała na gwiazdę? Aktorka ma pewną teorię.

-Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią, żeby nam się nie rozpadło w czasie podróży. Tego typu sposób, zdecydowanie nie dla mnie, mój organizm protestuje. Ja protestuję…- wyznała Anna Mucha. 

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Smutne wieści o stanie zdrowia aktorki zaniepokoiły jej fanów, a także wiernych widzów serialu M jak Miłość. Anna Mucha od wielu lat wciela się w rolę Madzi Marszałek, czym zdążyła już zaskarbić sobie sympatię widowni telenoweli. Czy pobyt w szpitalu wpłynie na jej obecność w serialu? Fani gwiazdy mogą być spokojni, ponieważ z kolejnych relacji gwiazdy na Instagramie wynika, że ta czuje się świetnie, co z pewnością tylko dobrze wpłynie na jej dalszą pracę na planie M jak Miłość.

Anna Mucha przez dietę pudełkową trafiła do szpitala i zniszczyła sobie wątrobę. A jakie jest wasze zdanie na temat cateringu pudełkowego? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha trafiła do szpitala przez dietę pudełkową. 

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha

Pudełkowy catering źle wpłynął na wątrobę i tarczycę aktorki. 

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha

Gwiazda czuje się już dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Górniak – WIEK, INSTAGRAM, EUROWIZJA, SYN
  2. Mateusz Banasiuk do nowej roli stał się łysy i przypakował. Reakcja Magdy Boczarskiej? Będziesz w szoku
  3. Dom Agnieszki Kaczorowskiej jest ogromny! Właśnie zdecydowała się na kupno spektakularnej posiadłości
  4. Michał Szpak pokazał tatę na Instagramie! Czy są jak dwie krople wody? Sami oceńcie!
  5. Olaf Lubaszenko schudł 60 kg! SE podaje, że w najgorszym momencie ważył 165 kg

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułZygmunt Chajzer jest ze swoją żoną już 36 lat! Mama Filipa Chajzera to przepiękna kobieta
Następny artykułŻycie zaczyna się po 30? 5 powodów, dla których warto czekać na 30 urodziny
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.