Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej! Trudno zaprzeczyć, że Anna Mucha należy do pięknych kobiet. Gwiazda nie bez powodu uchodzi za polską ikonę seksu! Chociaż zaczęła grać w filmach jeszcze jako mała dziewczynka, było nam trudno uwierzyć, kiedy usłyszeliśmy o jej wieku. Zgadniecie, ile ma lat?

Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. I nie tylko to! Aktorka słynie z absolutnej szczerości i publikowania na Instagramie śmiałych zdjęć. Jedni ją kochają, inni krytykują, ale nikt nie pozostaje obojętnym na osobowość i urodę celebrytki. Wzbudza zazdrość: ma talent, udaną karierę, dwoje dzieci i przystojnego męża. A w dodatku świetnie wygląda. Jak to wszystko jej się udaje?

Anna Mucha: gwiazda, która nie ma kompleksów. Co znajdziemy na jej Instagramie?

Ostatnio o Musze jest głośno przede wszystkim z powodu śmiałych zdjęć, które publikuje na Instagramie. Gwiazda najwyraźniej nie ma kompleksów i chętnie prezentuje swoje wdzięki przed 608 tysiącami obserwatorów.

Nie brakuje również zdjęć z licznych kampanii reklamowych, do których marki chętnie zapraszają Annę Muchę. Aktorka odsłania przed fanami także kulisy pracy zawodowej. Czego jednak nie znajdziemy na jej koncie @taannamucha? Fotografii dzieci i męża.

Anna Mucha: życie rodzinne gwiazdy

Anna Mucha od ośmiu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim. Jej wybrankiem jest Marcel Sora, o którym jednak nie wiemy zbyt wiele. Powód? Producent filmowy i telewizyjny stroni od rozgłosu i nad sławę przekłada życie rodzinne. 

Małżonkowie poznali się na planie programu Jak oni śpiewają. Marcel Sora jest synem Polki i Szweda o włoskich korzeniach, po którym odziedziczył oryginalne nazwisko. Para ma dwoje dzieci: córkę Stefanię i syna Teodora. 

Anna Mucha: wiek gwiazdy nas zaskoczył. Dalibyście jej tyle?

Piękna, wysoka – gwiazda ma 1,65 centymetrów wzrostu – utalentowana i… młoda? Oczywiście, że tak! Anna Mucha przyszła na świat 26 kwietnia 1980 roku, więc ponad pół roku temu ukończyła 38 lat.

Anna Mucha: wiek aktorki to totalne zaskoczenie. Spodziewaliście się, że gwiazda zbliża się już do czterdziestki? My dalibyśmy jej najwyżej trzydzieści lat! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha wiek
fot. instagram.com @taannamucha

Spodziewalibyście się, że Anna Mucha ma tyle lat? Gwiazda zupełnie nie wygląda na swój wiek!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDorota Wellman: Rodzice gwiazdy TVN mieli jednego wroga
Następny artykułSpocone dłonie na randce. Co robić? Porady
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.