Anna Mucha przy okazji sesji dla magazynu Viva! zdobyła się na poruszające wyznanie. Aktorka opowiedziała o tym, jak została zmuszona, żeby udać się na policję. Sytuacja musiała być na tyle dramatyczna, że Anna Mucha z córką spędziła cztery godziny na komisariacie! Co się stało?

Niewiele aktorek w Polsce wywołuje aż tak gorące emocje. Jedni ją kochają, inni krytykują, ale nie pozostawia nikogo obojętnym. Niestety, sława ma także swoje ciemne strony, o czym miała okazję boleśnie się przekonać. Anna Mucha z córką czekały cztery godziny na komisariacie – na takie wyznanie aktorka zdobyła się podczas wywiadu dla Vivy!. Co się stało? To nie pierwszy raz, gdy coś podobnego spotkało piękną aktorkę!

Anna Mucha z córką czekały cztery godziny na komisariacie. Dlaczego?

Anna Mucha udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu Viva!. Przy okazji odbyła się sesja zdjęciowa, przy której okazji artystka zdecydowała się podzielić swoimi przykrymi doświadczeniami z paparazzi. Co powiedziała?

– Przeżyłam w swoim życiu momenty, kiedy bardzo intensywnie jeździły za mną paparuchy. To nie były przyjemne momenty. […]  Były sytuacje, w których zakładałam sprawy sądowe, bo byłam śledzona. […] Podczas tylko jednej, że tak powiem, „zabawy” z paparuchami, ja spędziłam chyba trzy czy cztery godziny na komisariacie ze swoim dzieckiem – wyjawiła Anna Mucha w rozmowie z Vivą!. 

Anna Mucha z córką musiały naprawdę poczuć się zagrożone lub zmęczone nachalnością paparazzi (lub jedno i drugie!), skoro zdecydowały się na tak radykalny krok, jak złożenie skargi na policji. Mamy nadzieję, że wszystko skończyło się pomyślnie, a prześladujący gwiazdę paparazzi na dobre zostawił ją w spokoju. 

Ile dzieci ma Anna Mucha?

Chociaż Anna Mucha chętnie udziela wywiadów i dzieli się z fanami szczegółami z własnego życia, pilnie strzeże prywatności swoich bliskich. Aktorka jest mamą dwojga dzieci: Stefanii i Teodora. 

Do niedawna Mucha była związana z Marcelem Sorą. Para wzięła ślub w 2010 roku. Niestety, według ustaleń portalu magazynu Party, małżonkowie jakiś czas temu zdecydowali się na rozstanie. Wszystko przebiegło w zgodnej i przyjacielskiej atmosferze. Stefania i Teodor pozostali ze swoją mamą.

– Mucha razem z dziećmi, 7-letnią Stefanią i 5-letnim Teodorem, nadal mieszka w domu na warszawskiej Ochocie, Sora zaś wynajął elegancki apartament w centrum Warszawy – informuje magazyn Party

Anna Mucha z córką przeżyły nieprzyjemną sytuację z udziałem paparazzi. Mamy nadzieję, że w przyszłości aktorka i jej dzieci nie już doświadczać podobnych sytuacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha z córką
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha z córką musiały zgłosić się na policję! Co się stało?