Anna Mucha z partnerem mieli kilka miesięcy temu podjąć decyzję o zakończeniu związku. Jednak pewne wydarzenie wzbudziło podejrzenia, że tak naprawdę sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Czyżby gwiazda jednak nie rozstała się z Marcelem Sorą? Sekret obnażyli paparazzi.

Chociaż Anna Mucha uwielbia wzbudzać zainteresowanie mediów, prywatności swojej rodziny strzeże jak oka w głowie. Konsekwentnie stosowała się do tej zasady również wtedy, gdy okazało się, że postanowiła rozstać się z ukochanym. Ku zaskoczeniu wszystkich na sprawę rozstania aktorki padło nowe światło. Czy Anna Mucha z partnerem zdecydowali się dać sobie drugą szansę? Te zdjęcia mówią wszystko!

Anna Mucha z partnerem: rozstanie jest przeszłością?

Na początku 2019 roku Super Express ujawnił, że Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się, ponieważ mężczyzna jest zainteresowany inną kobietą. O dziwo, aktorka miała spokojnie przyjąć decyzję ukochanego.

Mimo zakończenia relacji oboje mieli nie tylko zgodnie dzielić się opieką nad ich dwojgiem dzieci, lecz pozostawać w przyjaznych stosunkach. Kiedy już wydawało się, że sprawa jest jasna zarówno dla byłych partnerów, jak i fanów aktorki, wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Portal jastrzabpost.pl opublikował zdjęcia, na których widać jak Anna Mucha z partnerem i dziećmi robią zakupy i spacerują. Czyżby zdążyli się pogodzić? A może Marcel Sora tylko odprowadzał gwiazdę?

Kim jest Marcel Sora? 

Marcel Sora jest producentem filmowym i telewizyjnym. Anna Mucha z partnerem poznali się, kiedy aktorka brała udział w programie Jak Oni Śpiewają. Mają dwoje dzieci: Stefanię i Teodora. 

Ponieważ Anna Mucha nie lubi chwalić się swoim życiem rodzinnym w mediach, pogłoski o kryzysie dotarły do fanów dopiero po kilku miesiącach. Jednak całkiem możliwe, że Mucha i Sora najgorsze mają już za sobą. Chociaż paparazzi nie udało się przyłapać pary na czułościach, nie sprawiali wrażenia, jakby panowało między nimi napięcie.  

Na razie Anna Mucha z partnerem nie zdecydowali się na wydanie oświadczenia. Myślicie, że naprawdę do siebie wrócili? A może tylko razem spacerowali?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha z partnerem
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha z partnerem wrócili do siebie?

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.