Anna Mucha z partnerem sprzed lat. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała zdjęcie ze swoim byłym partnerem, czym zelektryzowała Internet. Fani czekali na ich powrót latami. Pamiętacie byłego partnera Anny Muchy? To bardzo znana postać i niezły przystojniak 😉

Anna Mucha od zawsze lubiła szokować. Chętnie wypowiada się na kontrowersyjne tematy, czy wrzuca odważne fotki, które rozgrzewają jej fanów. Aktorka niechętnie jednak opowiada o swoim partnerze, czy dzieciach. Gwiazda zaskoczyła fanów, kiedy na Instagramie zamieściła zdjęcie ze swoim byłym. Anna Mucha z partnerem sprzed lat wygląda niesamowicie. Fani są zachwyceni, czekali na ich powrót wiele lat!

Anna Mucha z partnerem sprzed lat

Anna Mucha nigdy nie słynęła z afiszowania się swoją prywatnością. Znalazłam idealny balans między byciem na topie, a chronieniem swojej rodziny. Na jej instagramie próżno szukać zdjęć dzieci, to samo tyczy się okładek magazynów. Jednak teraz aktorka postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcie ze swoim byłym… Fani są zachwyceni. 

Spokojnie, to nie Kuba Wojewódzki, a jej były partner z serialu M jak Miłość– Kamil, w którego wciela się boski -Marcin Bosak 😉 W ten sposób gwiazda ogłosiła, że Bosak po wielu latach wraca na plan ulubionej telenoweli Polaków „M jak miłość”. Fani są zachwyceni:

I buzia się cieszy. Od razu przypominają mi się odcinki z Łowickiej. Tam rozgrywały się najciekawsze wątki.

Moja ulubiona para M Jak Miłość, nie mogę się doczekać.

-Wydaje mi się, że Andrzej jest przystojniejszy– piszą w komentarzach.

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Anna Mucha gra w M jak Miłość już od 15 lat. Gwiazda miała kilka przerw w występowaniu w telenoweli, kiedy zaszła w ciążę, czy jak wyjechała na granicę. Plotkuje się, że postać Madzi Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha, może na zawsze zniknąć z serialu. Fani są zaniepokojeni, że lubiana przez nich postać miałaby zostać uśmiercona. W rozmowie z magazynem Party Anna Mucha zdradziła rąbka tajemnicy o dalszych losach Madzi Marszałek:

-Po przeczytaniu ostatniego scenariusza M jak miłość zaczynam się zastanawiać, czy ktoś nie nazbyt serio wziął moje wypowiedzi, że naprzemiennie pojawiam się i znikam w tym serialu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że po przeczytaniu ostatnich stron aktualnego scenariusza serce mi stanęło.(…) Scenarzyści nie przestają mnie zaskakiwać i dostarczać emocji, ale żeby mnie od razu uśmiercać? Mam nadzieję, że tak się nie stanie…- zdradziła aktorka.

Aktorka sugeruje, że nie planuje rozstawać się z serialem, co z pewnością uspokoiło jej fanów. A wam podoba się rola Anny Muchy w M jak Miłość?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha z partnerem
instagram.com@taannamucha

Anna Mucha z partnerem serialowym sprzed lat.