Anna Mucha znów kusi na swoim instagramie. Tym razem zaprasza… do łóżka. Filmik, który pojawił się na profilu gwiazdy wywołał konsternację wśród fanów. O co chodzi!

Gwiazda M jak Miłość znana jest z tego, że nie ma żadnego problemu ze swoją cielesnością, ani z bardzo śmiałymi, szczerymi wypowiedziami. Tym razem jednak udało jej się po raz kolejny zaskoczyć fanów! O co chodzi w tajemniczym filmiku, na którym Anna Mucha zaprasza obserwujących do łóżka?

Anna Mucha zaprasza do łóżka. O co chodzi?

Wczoraj wieczorem na instagramie aktorki pojawił się filmik, który wywołał niemałą konsternację w komentarzach. Dlaczego? Anna Mucha sensualnie zaprasza w nim do… wspólnego spędzenia dnia w łóżku. 

– No hej. Nie masz ochoty czasami sobie tak poleżeć cały dzień w łóżku? No chodź, dołącz do mnie – mówi z uśmiechem aktorka.

Komentujący nie kryli zaskoczenia i dociekali, o co może chodzić w filmiku, w którym gwiazda zapowiedziała, że szczegóły poda kolejnego dnia. Wielu pozostawiło po sobie niezbyt kulturalne komentarze. Niektórzy jednak podeszli do wideo z dużą dozą humoru!

– Nie mogę, żona mnie nie puści.

– Adres proszę!!!

– Ania, ty kusicielko!

O co tak naprawdę chodziło w całej akcji? Zgodnie z obietnicą aktorka zdradziła szczegóły w kolejnym poście. Rozwiązanie zagadki jest zaskakujące!

Anna Mucha pomaga chorym dzieciom

Jak się okazało, filmik na instagramie gwiazdy był wstępem do akcji mającej pomóc Instytutowi Matki i Dziecka. Anna Mucha zachęca do dołączenia się do zbiórki na łóżka dla chorych dzieci! Pod jej najnowszym postem możemy przeczytać:

– Chore dzieci nie mają wyboru… Łóżko to coś więcej niż mebel… dla chorego, łóżko bywa całym światem… Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc. #dolozsiedolozka ???? chodź, kupimy łóżko! Razem.

Gwiazda wywołała nagraniem prawdziwą furorę w komentarzach! Odbiór całej akcji był naprawdę entuzjastyczny.

– Czekałam na puentę wczorajszego nagrania. Brawo, Aniu! Jak zawsze mistrzowsko przeprowadzona akcja!

– Chciałbym teraz zobaczyć miny tych wszystkich poprawnych. Pani Aniu – BRAWO! Świetna akcja.

– Świetny chwyt. Super pomysł na niesienie pomocy!

Anna Mucha po raz kolejny używa swojej platformy do pomocy innym – brawo! Jeżeli chcesz dołączyć się do akcji pomocy Instytutowi Matki i Dziecka, możesz zrobić to TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha znowu kusi – tym razem w interesującym celu!

1
2
3
Poprzedni artykułPies spotkał na spacerze swoją fryzjerkę. Jego mina sprawi, że będziecie tarzać się ze śmiechu po ziemi
Następny artykułPola Raksa: „W życiu wygrywają ci, którzy potrafią zachować do siebie dystans”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.