Anna Popek kiedyś wyglądała zupełnie inaczej? Nie do końca. W telewizji pracuje od ponad 20 lat. Zawsze jest piękna, zgrabna i z wdziękiem prezentuje się widzom. Jaki jest jej sekret na zachowanie młodości?

Anna Popek kiedyś wyglądała równie dobrze co teraz. Jest doświadczoną dziennikarką, ale upływu lat w ogóle nie widać w jej wyglądzie. Zdradzamy, w jaki sposób dba o swoją formę. Te sposoby wcale nie są skomplikowane. Co robi Anna Popek?

Anna Popek kiedyś

Anna Popek urodziła się 26 czerwca 1968 roku w Bytomiu. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Na koncie ma też podyplomowe studia z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W 1991 roku została prezenterką TVP1, gdzie prowadziła program Kawa czy herbata, od tamtej pory widzowie regularnie widują ją w przeróżnych formatach telewizyjnych.

Jak zmieniała się na przestrzeni lat? Trudno w to uwierzyć, ale w Annie Popek zmieniają się… tylko włosy. Jak udaje jej się utrzymywać tak świetną kondycję? Gwiazda podchodzi do tego tematu bardzo zdroworozsądkowo. Przyznaje, że nie ma obsesji na punkcie odchudzania.

– Dbam o to, aby codziennie zrobić coś dobrego dla siebie. Kiedy widzę, że przytyłam – ograniczam jedzenie, zwłaszcza wieczorem — zdradziła w rozmowie z echodnia.eu.

Wyznała też, że chodzi na zajęcia, które są połączeniem jogi, baletu i aerobiku! Trening zajmuje godzinę dziennie. Do takich ćwiczeń gwiazdę zachęciła ją młodsza córka! Ponadto zawsze pamięta, by mieć wyprostowane plecy i wciągnięty brzuch.

Jak Anna Popek dba o wygląd?

Pomimo upływu lat Anna Popek wciąż wygląda świeżo i promiennie. Jaki jest jej sekret na młody wygląd? Kilka razy zdarzyło jej się zdradzić tajemnicę!

Sporo pływam i każdego rana wykonuję ćwiczenia rozciągające. Od czasu do czasu nakładam też maseczki odżywcze i robię peeling ciała — zdradziła w rozmowie z magazynem Show.

Przyznała też, że tuż po obudzeniu, przez 15 minut płucze jamę ustną olejem słonecznikowym, co pomaga jej pozbyć się toksyn. Nie zapomina też o wodzie z cytryną. Do tego bardzo ważna jest dla niej odpowiednia ilość snu. Zobaczcie, jak zmieniała się Anna Popek!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY POPEK:

Anna Popek kiedyś
instagram.com/annapopek_official

Anna Popek na okładce z 1992 roku.

Anna Popek kiedyś
instagram.com/annapopek_official

Od dziecka ma to samo, urocze spojrzenie!

Anna Popek kiedyś
pl.wikipedia.org

Tak gwiazda prezentowała się w 2012 roku.

Anna Popek kiedysś
instagram.com/annapopek_official

Anna Popek od zawsze wygląda świetnie! Gwiazda zdradziła kilka sposobów na zachowanie młodości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą
  2. Wiemy już, kto poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Dziennik podaje nazwiska
  3. Roksana Węgiel i Natasza Urbańska planują wspólny projekt. Na razie to tajemnica
  4. Piękna aktorka nago! Ma 54 lata, wygląda na swój wiek?
  5. Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? „Zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło”
Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl