Anna Popek: Teresa Chruzik, mama gwiazdy, borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak podaje magazyn Rewia, początkowo dziennikarka była pełna obaw i nie wiedziała, w jaki sposób pomóc chorej mamie. Jednak szybko znalazła sposób na poprawę jej stanu. Co dolegało Teresie Chruzik?

Problemy zdrowotne nie omijają gwiazd z pierwszych stron gazet, a także ich najbliższym. Przekonała się o tym prezenterka i dziennikarka telewizyjna, Anna Popek, która od wielu lat świeci triumfy w Telewizji Polskiej. Mama gwiazdy, Teresa Chruzik zmagała się z problemem zdrowotnym. Jakim?

Na co chorowała mama Anny Popek?

Według magazynu Rewia Teresa Chruzik przez lata zmagała się z podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi. W początkowym stadium wysoki poziom cholesterolu nie przynosi żadnych objawów, jednak tylko do czasu. Nadmiar cholesterolu może prowadzić do wielu powikłań zdrowotnych. Zwiększony poziom cholesterolu zwiększa ryzyko wystąpień chorób serca jak chociażby zawału i miażdżycy. Ponadto nieprawidłowo stężenie lipidów może przyczynić się do udaru mózgu.  Znajoma rodziny zdradziła w Rewii szczegóły dotyczące zdrowia mamy dziennikarki:

– Pani Teresa całkiem opadła z sił. Zaczęło jej brakować sił nawet na to, żeby wstać rano z łóżka – możemy przeczytać w Rewii.

Anna Popek słynie ze zdrowego stylu życia. Na bieżąco śledzi najnowsze nowinki dotyczące odżywiania i zdrowia, dlatego chciała pomóc mamie w walce z cholesterolem:

– Dowiedziała się, że niektóre leki, które obniżają poziom cholesterolu, obniżają jednocześnie poziom koenzymu, który daje człowiekowi energię niezbędną do życia. I skojarzyła to z faktem, że mama od lat musi przyjmować właśnie leki obniżające cholesterol – czytamy w Rewii.

Dziennikarka przekazała mamie informacje dotyczące zbawiennego wpływu koenzymu. Chruzik zaczęła przyjmować go w formie suplementu diety. Kobiety początkowo nie wiedziały, czy wpłynie on korzystnie na stan zdrowia. Po krótkim czasie okazało się, że stan zdrowia Teresy Chruzik uległ zdecydowanej poprawie.

Anna Popek: Teresa Chruzik jest mamą dziennikarki

Anna Popek stworzyła z mamą wyjątkową relację opartą na trosce, prawdziwej przyjaźni i zaufaniu. Nic dziwnego, że dziennikarka martwiła się o stan zdrowia mamy i robiła co w jej mocy, by przyczynić się do polepszenia jej samopoczucia. Mamy nadzieję, że obecnie mama gwiazdy czuje się zdecydowanie lepiej! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna popek: teresa chruzik
intagram.com @annapopek_official

Anna Popek od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNatalia Kukulska wspiera strajk nauczycieli. Opublikowała przeurocze zdjęcie
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN! Zagra czarny charakter?