Anna Popek: wykształcenie gwiazdy jest naprawdę imponujące! Praca w telewizji to jej ogromna pasja. Robiła wiele rzeczy, ale od samego początku kariery jest związana z TVP.  Aby tego dokonać, kształciła się przez wiele lat. Wiedzieliście, że skończyła tyle szkół?

Anna Popek: wykształcenie dziennikarki robi wrażenie! Od lat znana nam jest jako doświadczona prowadząca. Jak jednak udało jej się zbudować taką karierę? Z pewnością nie było łatwo! Chcąc być perfekcjonistką w swoim zawodzie, zdobyła godne podziwu przygotowanie. Zobaczcie, jakie kierunki ukończyła!

Anna Popek: wykształcenie

Anna Popek to kobieta sukcesu! Aby stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w kraju, musiała przejść solidną edukację. Studia i kursy dały jej możliwość prowadzenia programów o ogromnej oglądalności. Pracę w telewizji zaczęła jeszcze w trakcie edukacji. Co ukończyła Anna Popek?

Anna Popek jest absolwentką liceum ogólnokształcącego w Bytomiu. Następnie studiowała Filologię Polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i zaocznie ukończyła podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Na tym jednak nie poprzestała. Przeszła specjalistyczny kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.

Anna Popek: kariera

Pracę w katowickim oddziale Telewizji Polskiej rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów. Później prowadziła program informacyjny we Wrocławiu, a następnie trafiła do Panoramy i tak zaczęła się jej wielka kariera. Później mogliśmy ją oglądać w programach takich jak Kawa czy herbata, Świat się kręci, Dzień dobry Polsko, Pytanie na śniadanie i Wielki Test TVP.

Na swojej stronie internetowej Anna Popek napisała, że przeszła przez wiele szczebli dziennikarskiej kariery, a zaczynała od zajmowania się dokumentacją. Mało kto wie, ale jest absolwentką Podyplomowego Studium Polityki Monetarnej i Finansów Państwa. Była także… doradcą Ministra Finansów, Grzegorza Kołodki. Ma też wiele zainteresowań. Uwielbia literaturę, kulturę, sztukę i historię, w szczególności średniowiecze i dwu­dzie­sto­le­cie mię­dzy­wo­jenne. Robi wrażenie?

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY POPEK:

Anna Popek: wykształcenie
instagram.com/annapopek_official

Anna Popek przeszła solidną edukację, aby zostać jedną z najbardziej znanych dziennikarek w kraju!

Anna Popek: wykształcenie
instagram.com/annapopek_official

Gwiazda TVP ma naprawdę imponujące wykształcenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się starszym bratem. To bardzo przystojny aktor
  2. Nie żyje Wanda Warska. 87-letnia królowa polskiego jazzu zmarła po długiej walce z chorobą
  3. Beata Pawlikowska opublikowała zdjęcie, które wywołało wśród internautów burzę. „Bardzo niezręczny wpis”
  4. Pochodzenie Jolanty Kwaśniewskiej zaskoczy niejedną osobę. Nie jest warszawianką
  5. Katarzyna Bosacka bez makijażu. „Jestem dumna z moich zmarszczek, bo ciężko sobie na nie zapracowałam”
Poprzedni artykułNie żyje Cameron Boyce. Gwiazdor Disneya miał zaledwie 20 lat
Następny artykułZaginiony pies po trzech latach odnalazł swojego właściciela. Ich wyjątkowe spotkanie wzrusza do łez
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.