Anna Powierza w programie Koronawirus. Raport Faktu opowiedziała o swoich obawach dotyczących powrotu jej córki do przedszkola: Ja bym nie chciała […] żeby ona miała traumę z tego powodu – powiedziała dziennikarce. Zdaje się, że aktorka słusznie zwróciła uwagę na to, że dzieci niektórych sytuacji mogą nie zrozumieć i czuć się bardzo nieswojo.

Przedszkola i żłobki powoli zostają otwarte. Rodzice borykają się jednak z problemem czy posyłanie dziecka z powrotem do instytucji oświaty jest wystarczająco bezpieczne i nie wpłynie negatywnie na jego psychikę. Anna Powierza podzieliła się swoimi zmartwieniami.

Anna Powierza ma poważne obawy

Anna Powierza to mama 6-letniej Helenki, która stanęła przed trudną decyzją, czy posyłać swoją córkę do przedszkola, kiedy już zostanie otwarte. Z jednej strony aktorka rozumie, że jej dziecko tęskni za rówieśnikami i zabawą, z drugiej zwyczajnie się boi o jego zdrowie psychiczne.

Ja bym nie chciała […] żeby ona miała traumę z tego powodu, że pani jest w masce, w rękawiczkach, że nie może jej dotknąć. Nie wiem, na jakich zasadach dzieci mogłyby się ze sobą bawić. Mogłoby się to wydać horrorem dla dziecka, które idzie do przedszkola, widzi dzieci, chce mieć z nimi normalny kontakt, a nagle jest w środku jakichś dziwnych obostrzeń, które nie zawsze rozumie – cytujemy aktorkę za portalem fakt.pl.

  1. Fryzjerka wykonywała swoje usługi mimo koronawirusa. Trafiła do więzienia
  2. Popatrz i natychmiast powiedz co widzisz na obrazku. Odpowiedź ujawnia najbardziej skrywaną prawdę na twój temat
  3. Ciało aktorki znaleziono w oceanie. Co tak naprawdę się stało? Miała 43 lata

Anna Powierza nie pośle córki do przedszkola

Anna Powierza uważa, że liczne obostrzenia i wytyczne mogą wywołać u dziecka traumę, które potem nie będzie się mogło odpowiednio rozwijać. Aktorka postanowiła zatem:

– W momencie, kiedy nie ma jakiejś absolutnej konieczności, nie widzę posłania Heleny do przedszkola – cytat za fakt.pl.

Swój głos w tej sprawie zabrał także były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz, który zaznaczył, że dzieci mogą stanowić zagrożenie dla dziadków. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna powierza
fot. instagram.com/aniapowierza

Aktorka celebruje każdą okazję ze swoją ukochaną córeczką.

anna powierza
fot. instagram.com/aniapowierza

Anna i Helenka są ze sobą bardzo zżyte.

anna powierza
fot. instagram.com/aniapowierza

Gwiazda pozostaje aktywna w czasach pandemii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Makabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistyki
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów
  4. Powrót do pracy. Czy twój pracodawca spełnił zalecenia PIP? Należy upewnić się, czy jesteś bezpieczny
  5. 10. dzień poszukiwań Kacperka. Najnowsze fakty. Wiemy, gdzie obecnie koncentrują się poszukiwania
  6. Pilny apel służb medycznych do Polek i Polaków. Liczy się każda pomoc, reakcja musi być natychmiastowa

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułŁukasz Szumowski o otwarciu salonów fryzjerskich. Zdradził swoje obawy, ostrzega Polaków
Następny artykułDostałeś SMSa z nieznanego numeru? Natychmiast go skasuj, nowy sposób oszustów. Możesz stracić wszystkie pieniądze
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.