Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Powierza wstawiła artystyczne zdjęcie na Instagram. Wygląda na nim niesamowicie
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 21.02.2021 17:34

Anna Powierza wstawiła artystyczne zdjęcie na Instagram. Wygląda na nim niesamowicie

Anna Powierza
(screen) Youtube/serialetvp

Aktorka pojawiła się w nagiej sesji jednego z najsłynniejszych polskich magazynów dla mężczyzn, czyli w „Playboyu”. Artystyczna sesja nie pozostawiła złudzeń, że klanowa Czesia ma wiele do pokazania.

Anna Powierza kojarzy się widzom głównie z postacią sympatycznej Czesi. Choć bohaterka wydaje się być niepozorna i przez lata dała się poznać głównie jako urokliwa mama. Jej fani już wcześniej mogli zachwycać się jednak jej nagimi zdjęciami. Teraz w sieci pojawiły się kolejne.

Anna Powierza nago. W internecie pojawiły się przepiękne zdjęcia

Anna Powierza znana jest widzom głównie z roli Czesi Kurzawskiej z „Klanu”. Jak się jednak okazało, gwiazda miała również w przeszłości doświadczenia w innych mediach.

Na swoim Instagramie Powierza pokazuje załącza całe sesje zdjęciowe ze sobą w roli głównej. Zazwyczaj jednak robi to w ubraniach.

Zazwyczaj, bo miejscami również pokazywały się fotografie całkiem nagie, jak choćby ta z morsowania w 2019 roku. Wówczas Powierza pokazała, jak w stroju Ewy stoi w zbiorniku wodnym gdzieś w Bieszczadach.

Tym razem nie o takie zdjęcia jednak chodzi. W sieci pojawiła się fotografia z jednego z numerów „Playboya”. Jak się okazało, fotografowaną kobietą była Anna Powierza.

Czarno-biała, artystyczna fotografia, pokazuje ją w pełnej nagości. Akt jest niezwykle dobrze wykonany, a sama Powierza z pewnością może się nim chwalić w swoim portfolio.

Internauci również zachwyceni. Zdjęcie zwróciło również uwagę innych gwiazd

Cudo natury – i zdjęcie, i modelka – skomentował jeden z nich.

Cóż tu pisać, jak zawsze genialnie – pisał za to mąż Magdy Steczkowskiej, muzyk Piotr Królik.

Samo zdjęcie polubiły również Grażyna Szapołowska, Edyta Herbuś i Natalia Kukulska.