Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Powierza schudła 30 kg! Aktorka walczyła jednocześnie z poważną chorobą
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 17.02.2019 16:33

Anna Powierza schudła 30 kg! Aktorka walczyła jednocześnie z poważną chorobą

fot. instagram.com/aniapowierza

Anna Powierza schudła 30 kg! Do tej pory widzowie TVP pamiętają sympatyczną Czesię z Klanu- drobną, młodą kobietę, borykającą się z prozą codzienności. Nikt się nie spodziewał, że gwiazda będzie mieć kłopoty ze zdrowiem. Basen i jazda konno były jej hobby. Aktorka walczyła jednocześnie z poważną chorobą, która miała wyraźny wpływ na jej samopoczucie. Goszcząc w jednym z programów telewizyjnych, opowiadała o swojej walce, która nie udałaby się bez ingerencji specjalistów.

40-letnia aktorka pokonała chorobę, która niszczyła jej życie. Nie tylko dzięki lekom, które były kluczowe w jej regeneracji. Najważniejsza była sama postawa lubianej gwiazdy, która z całych sił chciała się wyleczyć. Kluczem do sukcesu i odzyskania sił były również specjalnie ustalane dla niej diety przez specjalistów i konsultacje z lekarzami. Zobaczcie, z czym zmierzyła się Anna Powierza!

Jak schudła Anna Powierza?

Gwiazda w rozmowie z programem śniadaniowym w 2017 roku opowiedziała o walce z podstępnymi chorobami, jakimi są cukrzyca i tarczyca. Szczególnie gdy występują w organizmie w zbliżonym czasie. Niestety obie wyrządziły aktorce znaczącą krzywdę- to właśnie przez nie nie mogła przez długi okres schudnąć.

Dopiero dieta, która została sporządzona specjalnie dla niej, pomogła jej w zrzuceniu aż 30 kg! Gwiazda serialu Klan podkreślała również rolę lekarzy w całym procesie i specjalnych leków, pozwalających jej na skuteczną walkę z zespołem metabolicznym. Musiała również pokonać nadczynność tarczycy.

Ile waży Anna Powierza?

Anna Powierza schudła bardzo dużo, a efekty możemy podziwiać na jej koncie instagramowym. Popularna artystka waży obecnie ok. 65 kg! Uśmiechnięte zdjęcia wskazują na poprawę humoru aktorki, a my cieszymy się razem z nią. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz pokaże swoją silną wolę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Powierza schudła

Anna Powierza schudła, a humor jej dopisuje! Jej Instagram jest pełno radosnych zdjęć.

Anna Powierza schudła

Zmiana wagi zmieniła jej świat. Teraz może się cieszyć z dużych dekoltów!

Anna Powierza schudła

Anna Powierza schudła, ale wcześniej musiała pokonać straszną chorobę. Nikt nie spodziewał się, że będzie musiała sobie radzić z takimi przeciwnościami losu.

Anna Powierza schudła

Konsekwencja i upór w dążeniu do poprawy zdrowia lubianej aktorki są godne podziwu!

Anna Powierza schudła

Gwiazda wygląda kwitnąco. Życzymy dalszych sukcesów w karierze!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Joanna Liszowska? Zarobki aktorki pozwalają na życie w luksusie
  2. Rodzice Agnieszki Chylińskiej nie wspierali jej kariery? Szczere wyznanie piosenkarki
  3. Jak mieszka Justyna Żyła? Dom gwiazdy to luksusowa posiadłość

źródła: jastrzabpost.pl