Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Powierza z „Klanu” szuka męża. Chętni muszą spełnić dwa warunki
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.05.2022 11:33

Anna Powierza z „Klanu” szuka męża. Chętni muszą spełnić dwa warunki

Klan
fot. kadr z serialu „Klan”, TVP

Choć po zdjęciach trudno w to uwierzyć, lubiana gwiazda serialu „Klan”, Anna Powierza ma 42 lata. Aktorka nieoczekiwanie zamieściła w sieci niepowtarzalną ofertę. Poszukuje męża. Kandydat musi jednak spełnić określone warunki.

Anna Powierza już w latach 90. zaskarbiła sobie serca widzów. Zagrała w takich produkcjach, jak „Panna Nikt”, „Panna z mokrą głową”, czy „Awantura o Basię”. Choć aktorka ma w swoim dorobku wiele różnorodnych ról, fani z pewnością kojarzą ją także, jako sympatyczną Czesię z serialu „Klan”.

Przez lata na ekranie mogliśmy obserwować miłosne, a następnie małżeńskie perypetie postaci, która była wielokrotnie zdradzana przez Darka (Dariusz Lewandowski), aż wreszcie sama uległa urokom przystojnego Brajana (Marcin Błaszczak). A jak gwiazda radzi sobie z uczuciami w życiu prywatnym?

Niezapomniana Czesia z serialu „Klan” szuka męża. Partner musi spełnić pewne warunki

Choć Anna Powierza nie jest najpopularniejszą polską gwiazdą na Instagramie, zdecydowanie wzbudza wielką sympatię i szacunek wśród obserwujących, a z jej profilu bije ciepło. Aktorka dość często publikuje zdjęcia i wpisy, a jednocześnie pilnie strzeże swojej prywatności. Stąd niewiele wiadomo o jej życiu poza tym, że ma córkę Helenę i przez jakiś czas była w związku z reżyserem Marcinem Ziębińskim.

Nieoczekiwanie na profilu gwiazdy „Klanu” pojawiła się nie byle oferta matrymonialna. Anna stwierdziła, że poszukuje partnera, który wziąłby z nią ślub i podkreśliła, że przyjmie tylko poważnych kandydatów.

– Prawda jest taka, że wcześniej w życiu nie byłam jednak zbyt mądra. Ślub…? – wzruszałam ramionami […] Cóż by mi w sumie szkodziło? Jeśliby tylko był w miarę fotogeniczny, ciutek medialny to nawet byśmy przecież nie musieli za dużo ze sobą rozmawiać – napisała obok pięknego zdjęcia „na zachętę”.

Powierza we właściwym sobie stylu, z humorem i dystansem zaznaczyła, że chodzi jej tylko o piękny ślub, a później można się postarać o medialny rozwód, który mógłby przynieść jej i potencjalnemu małżonkowi dodatkowy rozgłos, nawiązała nawet do głośnej sprawy Amber Heard i Johnny’ego Deepa.

– Tak więc drodzy Panowie. Może jeszcze nie jest za późno. W każdym razie, warto nie popełniać ciągle tych samych błędów […] piszcie, kto się ze mną ochajta? – zapytała zaznaczając, że niezbędnym warunkiem jest przesłanie przez kandydata krótkiego opisu oraz zdjęcia.

Choć po jakimś czasie gwiazda „Klanu” z żalem stwierdziła, że nie było chętnych, fani nie dawali jej słowom wiary. Z pewnością niezastąpiona Anna Powierza mogłaby wybierać i przebierać w kandydatach. Jednak jeszcze kilka miesięcy temu w sieci krążyły plotki, że jej serce jest zajęte, a sama aktorka w rozmowie z „Dzień dobry TVN” wydawała się potwierdzać te pogłoski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę