Anna Powierza z partnerem podzielili się swoim szczęściem z fanami. Aktorka opublikowała intymne zdjęcie z łóżka w objęciach ukochanego. Jeszcze nigdy nie pokazała AŻ TYLE. Kim jest przystojny wybranek? Gwiazda zwróciła się do fanów z nietypowym apelem. Poruszyła niezwykle istotną kwestię, o której na co dzień często zapominamy!

Ta gwiazda wie, jak wywołać wokół siebie zamieszanie! Niewiele aktorek może pochwalić się podobną pewnością siebie — jej Instagram jest pełen odważnych zdjęć, na których celebruje codzienność, cieszy się życiem i pokazuje, że atrakcyjne ciało stanowi dla niej powód do dumy. Anna Powierza z partnerem umieścili w social mediach romantyczne zdjęcie, na którym leżą w łóżku. Powierza wygląda naprawdę promiennie, jak na zakochaną kobietę przystało! Który mężczyzna zdołał tak rozkochać w sobie artystkę? 

Co zrobili Anna Powierza z partnerem?

W przeciwieństwie do wielu koleżanek po fachu, które jak ognia unikają kontrowersji i starannie wybierają publikowane materiały, Anna Powierza nie zawraca sobie głowy tym, co pomyślą inni. Gwiazda Klanu stara się być szczera i spontaniczna w dzieleniu się emocjami, co wiele osób uważa za jej najlepszą cechę. Ostatnio mogliśmy się o przekonać kolejny raz. Co zrobiła?

Anna Powierza z partnerem zdecydowali się zrobić wspólne zdjęcie akurat, kiedy leżeli w łóżku. Patrząc na fotografię, możemy odnieść wrażenie, że aktorka i jej ukochany są nadzy. Jednak trudno stwierdzić to ze stuprocentową pewnością. Gwiazda lekko się uśmiecha, a mężczyzna czule obejmuje ją ramieniem. Niestety, Powierza wykonała zdjęcie tak, że twarz partnera pozostaje niewidoczna — możemy podziwiać jedynie jego tors. Artystka podzieliła się z internautami swoimi refleksjami o wadze miłości w codziennym życiu:

— Nie ma większego szczęścia niż przytulanie. Kochajmy, wybaczajmy, przytulajmy! W tę niedzielę życzę Wam morza miłości! — czytamy na Instagramie aktorki.

Anna Powierza przyznała z rozbrajającą szczerością, że planowała spędzić ten dzień aktywnie. Jednak ostatecznie skończyła, wylegując się z partnerem w łóżku i popijając kawę. 

Kim jest partner Anny Powierzy?

Nie wiadomo, kim jest partner Anny Powierzy. Gwiazda TVP nie zdecydowała się nawet pokazać jego twarzy, nie mówiąc o oznaczeniu na zdjęciu czy wyjawieniu imienia i nazwiska.

Prawdopodobnie mężczyzna nie jest osobą publiczną, skoro ukochana zdecydowała się zachować jego tożsamość w sekrecie. To nie był jedyny raz, kiedy Anna Powierza z partnerem pochwalili się w internecie swoim gorącym uczuciem. Zakochani opublikowali wspólne zdjęcie z okazji Światowego Dnia Pocałunku. Możemy dostrzec, że wybranek gwiazdy ma ciemne włosy i nosi brodę, ale nic ponadto. 

Anna Powierza z partnerem wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Myślicie, że aktorka kiedyś zdradzi jego tożsamość? Gratulujemy odwagi w dzieleniu się swoją wielką miłością!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY POWIERZY Z PARTNEREM:

anna powierza z partnerem
fot. instagram.com @aniapowierza

Anna Powierza z partnerem nie mogą się od siebie oderwać. 

anna powierza z partnerem
fot. instagram.com @aniapowierza

Aktorkę i mężczyznę łączy gorące uczucie. 

anna powierza z partnerem
fot. instagram.com @aniapowierza

Anna Powierza z partnerem nie boją się okazywać sobie publicznych czułości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W 2017 roku Dominika Gwit wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Beata Tyszkiewicz nie szczędziła jej przykrych słów w programie
  2. Makijaż wieczorowy. 20 najlepszych propozycji
  3. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć
  4. Robert Koszucki wystąpi w najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 1997 roku aktor zdobył tytuł Mistera Polski
  5. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć

źródło: plotek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.