Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Piękna aktorka walczyła z rakiem trzustki, jednak pomimo leczenia nie udało jej się wygrać z chorobą. Każdego roku w rocznicę jej śmierci oraz 1 listopada grób gwiazdy odwiedzają tłumy fanów, którzy chcą oddać jej hołd. Widok wielu płonących zniczy wywołuje wzruszenie.

Od śmierci aktorki minęło już pięć lat. Jej odejście było ogromną tragedią nie tylko dla najbliższych, ale też dla fanów, których miała wielu. Anna Przybylska była uwielbiana przez Polaków, którzy do dziś chętnie ją wspominają. Każdego roku przy jej grobie zjawiają się dziesiątki osób, chcących uczcić pamięć gwiazdy.

Anna Przybylska: grób

Anna Przybylska została pochowana w rodzinnym mieście. Jej śmierć była wstrząsającym przeżyciem dla wszystkich mieszkańców. Do ostatniej chwili mieli nadzieję, że uda jej się wyzdrowieć. Na to samo liczyli bliscy 36-letniej aktorki. W ostatnich chwilach była z nią mama, która dodawała jej otuchy.

Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka. Umarła o 15.18 – mówiła mama gwiazdy dla Wysokich Obcasów.

anna przybylska
filmpolski.pl

Anna Przybylska zmarła w swoim domu. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia, który w dniu śmierci mamy miał zaledwie trzy lata. Pociechy gwiazdy często odwiedzają jej grób. Miejsce pochówku gwiazdy wyróżnia się wysokim, białym krzyżem widocznym już zza ogrodzenia. Pomimo upływu lat, zawsze znajduje się tam mnóstwo zniczy i kwiatów od wiernych fanów.

Gdzie jest grób Anny Przybylskiej?

Grób Anny Przybylskiej jest w Gdyni, na Cmentarzu Parafialnym Św. Michała Archanioła. W tym mieście się wychowywała i żyła ze swoją rodziną. Tam też, dokładnie w tym samym miejscu co gwiazda, wiele lat wcześniej został pochowany jej ukochany tata Bogdan.

anna przybylska
instagram.com/aniablond

Jak znaleźć grób Anny Przybylskiej? Aby znaleźć grób Anny Przybylskiej najlepiej wejść na cmentarz bramą od ulicy Arciszewskiej. Grób aktorki znajduje się na niewielkim wzniesieniu, w drugiej alei od wejścia i jest dobrze widoczny już od furtki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Miss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
  3. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  4. Matka i córki zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Tata: „Córeczki umarły na moich rękach”
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułJak wyglądać na starszą? 20 sprawdzonych porad
Następny artykułKinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.