Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Ostatnia wola aktorki do dziś nie została spełniona
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 05.10.2020 22:59

Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Ostatnia wola aktorki do dziś nie została spełniona

Anna Przybylska
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Anna Przybylska zmarła równo sześć lat temu, dzisiaj 5 października obchodzimy rocznicę jej śmierci. Okazuje się, że tuż przed odejściem aktorka miała jedno życzenie. Media dopiero teraz ujawniły jej ostatnią wolę. Dla niektórych taka prośba może okazać się nieco nietypowa i niecodzienna, mało kto wie o ostatnich słowach artystki.

Anna Przybylska przed śmiercią miała pewną prośbę, dopiero niedawno media przekazały tę wiadomość. Ostatnią wolę skierowała do swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska: jej ostatnia wola

5 października 2014 roku, 6 lat temu, mając zaledwie 35 lat odeszła znana i uwielbiana przez wielu aktorka. Zmarła po ciężkiej walce z rakiem trzustki. Ostatnio w sieci zawrzało na temat jej grobu, którego widok dla niektórych może okazać się bardzo przykry. Teraz media przekazał jej ostatnią wolę, dla niektórych może być ona nieco niezrozumiała.

Anna Przybylska przed śmiercią mała tylko jedno życzenie: chciała, żeby jej ukochany Jarosław Bieniuk, kiedy jej już zabraknie, nadal był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku innej kobiety.

— To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy — można przeczytać w Rewii, jak cytuje portal viva.pl.

  1. Pojawia się na naszej skórze. Daje sygnał, że jesteśmy zarażeni koronawirusem
  2. Rewolucja w wypłatach emerytur dla zwykłych Polek i Polaków. Kiedyś trzeba było płacić
  3. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Ukochana Jarosława Bieniuka

Jak widać, partner aktorki stara się spełniać jej ostatnią wolę. Jak informuje nas portal viva.pl po śmierci Ani znany piłkarz związał się z Martyną Gliwińską. Para doczekała się nawet synka Kazimierza, jednak ich związek nie przetrwał długo. Pomimo tego oboje starają się utrzymać dobry kontakt. Obecnie sportowiec stara się ułożyć sobie życie z modelką Zuzanną.

Dalej serwis informuje, że Jarosław Bieniuk dużo czasu poświęca swoim dzieciom Oliwii, Jasiowi i Szymonowi, które są owocem jego miłości z Anną. To dla niego podwójne wyzwanie, ponieważ musi spełniać się w roli nie tylko ojca, lecz także niejako matki. Z pewnością bardzo trudno jest mu zastąpić swoim pociechom nieżyjącą mamę. Pomimo tego mężczyzna nie traci zapału i stara się godzić ze sobą wszystkie aspekty swojego życia.

Ania z pewnością byłaby z niego dumna, że tak dzielnie sobie radzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska

Aktorka zmarła 5 października 2014 roku.

Anna Przybylska

Przed śmiercią miała jedno życzenie.

Anna Przybylska

Chciała, żeby jej ukochany Jarosław Bieniuk na nowo ułożył sobie życie i był szczęśliwy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy
  2. Ludzie uciekali, ona nie zdążyła, nie żyje. Niewyobrażalna tragedia w hostelu w Polsce.
  3. Reżyser „Złotopolskich” ujawnił ostatnie SMS-y od Przybylskiej. Nigdy ich nie skasował, aż ciężko powstrzymać łzy
  4. Pilne: Polski polityk nie żyje. Zmagał się z ciężką chorobą
  5. Pilnie zamykają szkoły, uczniowie zamknięci w domach. Fatalne wiadomości z polskiego miasta
  6. Straszna wiadomość GIS sprzed chwili. Jest w nich szkło, martwe szkodniki i pleśń, nie jedzcie ich pod żadnym pozorem

Źródła: viva.pl, wikipedia.org, Rewia