Anna Przybylska odeszła pięć lat temu po długiej walce z rakiem. Wielu wciąż podziwia zmarłą aktorkę. Okazuje się, że ona sama miała inną idolkę, a była nią sama Beata Tyszkiewicz. Jest spełnioną damą, potrafi poświntuszyć, bluznąć, pali papierosy – powiedziała aktorka o starszej koleżance z branży.

Anna Przybylska była spełnioną aktorką występującą w wielu produkcjach. Sama podziwiała jednak inną koleżankę po fachu — legendarną Beatę Tyszkiewicz. W wywiadzie udzielonym Gali w 2010 roku powiedziała kilka słów o bardziej doświadczonej aktorce. Wyznała również, jak wyobraża sobie swoją starość.

Zapomniany wywiad z Anną Przybylską

W rozmowie z Galą Anna Przybylska powiedziała, jak wyobraża sobie swoją starość i jakie ma nadzieje na przyszłość. Trudno czytać słowa aktorki wiedząc, jak potoczyło się jej życie oraz jak wcześnie odeszła. 

– Czasami się martwię, że będę starą prukwą, której nikt na planie nie będzie mógł znieść, bo będzie zrzędzić, wszystkim dokuczać i się wymądrzać — powiedziała w 2010 roku Anna Przybylska – To jest najgorsze, co może mnie spotkać. Oby nie! 

anna przybylska
filmpolski.pl

Anna Przybylska o Beacie Tyszkiewicz

Anna Przybylska opowiedziała również o swoich nadziejach na starość. Jej wzorem do naśladowania okazała się Beata Tyszkiewicz.

– Chciałabym być jak Beata Tyszkiewicz, która jest spełnioną damą, potrafi poświntuszyć, bluznąć, pali papierosy, a przy tym ma niesłychaną klasę, maniery i styl — Anna Przybylska chwaliła aktorkę.

– Uwielbiam ją i tym bardziej nie chcę być sfrustrowaną aktorką, która nienawidzi młodszych koleżanek, zazdrości im urody, wyglądu, propozycji. Boże, jak ja bym tego nie chciała!

Wywiad jest wyjątkowo poruszający. Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, mając tylko 35 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
filmpolski.pl

Anna Przybylska podziwiała Beatę Tyszkiewicz.

beata tyszkiewicz: anna przybylska
fot. filmpolski.pl

Zmarła gwiazda w bardzo pochlebnych słowach wyrażała się o Beacie Tyszkiewicz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski ogłosił radosną nowinę podczas meczu
  3. Znana aktorka opowiedziała o uzależnieniu: „Od 20 lat jestem czysta”
  4. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  5. Eurowizja Junior już wkrótce! Jakie szanse na zwycięstwo ma Viki Gabor?
  6. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  7. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułPrzyszła mama nie chce, by jej dziecko było wegetarianinem. Mięso stało się jedynym składnikiem jej diety
Następny artykułSTAR WARS™ x LEVI’S®. Kolekcja zainspirowana bardzo odległą galaktyką…
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.