Anna Przybylska, zanim zaczęła swoją wielką karierę, pracowała u króla disco polo. Zenon Martyniuk, wspominając zmarłą aktorkę, ujawnił ich wspólną, nieznaną fotografię. Słowa muzyka są poruszające. 

Anna Przybylska wszystkim z nas znana była znana jako aktorka. Okazuje się, że w rzeczywistości nie był to jedyny zawód niezwykle lubianej gwiazdy, którą do dziś każdy wspomina z tęsknym uśmiechem. Czym jeszcze zajmowała się Anna Przybylska? Młoda artystka pracowała dla lidera zespołu Akcent. Muzyk ujawnił archiwalne fotografie. 

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk spotkali się w latach 90. Wtedy jeszcze aktorka była młodą gwiazdą, która zaczęła zyskiwać popularność dzięki roli Marylki w serialu Złotopolscy

O dziwo, do spotkania tej dwójki nie doszło na planie filmu czy serialu, ani też wystawnym bankiecie. Dawniej gwiazdom nie było wcale tak łatwo. Anna Przybylska ciężko i długo pracowała na swoją zawodową pozycję, a żeby sama się utrzymać, musiała znaleźć dodatkowy sposób na zarabianie pieniędzy. Okazuje się, że aktorka pracowała dla Zenona Martyniuka, co zostało ujawnione w jego książce Życie to są chwile. Jak muzyk wspomina młodą gwiazdę?

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2. Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Czym zajmowała się Anna Przybylska? 

Anna Przybylska zajmowała się nie tylko aktorstwem. Na początku swojej kariery dorabiała jako stylistka i wizażystka na planach produkcji. Dodatkową pracę załatwił jej znajomy reżyser, Mirosław Judkowiak. Właśnie w ten sposób Anna Przybylska znalazła się na planie teledysku Zenka Martyniuka do utworu Lato jest po to, by kochać.

Młoda gwiazda, zamiast pokazywać na kręconym klipie swoje aktorskie talenty, zajmowała się pudrowaniem lidera grupy Akcent i króla muzyki disco polo. Zenon Martyniuk w swojej książce wspomina ten dzień, a w rozmowie z dziennikiem Super Express przyznał, że w pierwszym momencie nie poznał aktorki. 

-Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze Złotopolskich — zdradził muzyk. 

Zenon Martyniuk opisuje Annę Przybylską niezwykle poruszającymi słowami.

Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze – wspomina w Życie to są chwile lider zespołu Akcent

Anna Przybylska, aktorka o zniewalającej urodzie, niepowtarzalnym, zachrypniętym głosie i niezwykle silnym charakterze zmarła w 2014 roku, w przegranej walce z rakiem

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
Facebook

Anna Przybylska pracowała dla Zenona Martyniuka w latach 90.

Anna Przybylska
TRICOLORS/EAST NEWS

Kobieta była niezwykle piękna. 

Anna Przybylska
EASTNEWS

Aktorka zmarła w 2014 roku, mając 35 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Urodziła, a dziecko zostawiła w toalecie. Jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

źródło: plotek.pl, popularne.pl

Poprzedni artykułKultowe babeczki z budyniem. Pamiętacie przysmak PRL?
Następny artykułPies złapał kota i odciągnął na bok. Niewiarygodne, co kierowało zwierzęciem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.