Anna Przybylska zmarła na raka pięć lat temu. Okazuje się jednak, że aktorka nie zmagała się jedynie z rakiem. W biografii Przybylskiej pod tytułem Ania wychodzą na jaw nieznane fakty o stanie zdrowia aktorki. Prawda o jej ostatnich latach jest bolesna.

Anna Przybylska odeszła w wieku 35 lat w 2014 roku. Rak trzustki wyniszczył aktorkę, a wykryty za późno nie pozostawiał szans na leczenie. Teraz okazuje się, że jednak Przybylska skarżyła się na inne dolegliwości.

Anna Przybylska: choroba

Maciej Drzewicki i Grzegorz Kubicki, autorzy nowej biografii Anny Przybylskiej, opisują stan zdrowia aktorki jeszcze zanim wykryto u niej raka. Piszą o tym, jak wcześniej aktorka skarżyła się na silne bóle brzucha, głowy oraz ciągłe zmęczenie. 

Anna Przybylska wpadła w depresję. Starała się prowadzić zdrowy tryb życia, dużo ćwiczyła i zdrowo się odżywiała. Siostra aktorki, Agnieszka Kubera, w rozmowie z miesięcznikiem Uroda życia opowiedziała:

–  Myślę, że objawy były wiele lat wcześniej. Jednym z nich, jak się później dowiedzieliśmy, jest depresja. My teraz jesteśmy tacy mądrzy. Ania była bardzo szczupła. Miała ciągle rozpięte spodnie, bo ją coś gniotło, uwierało — opisała w wywiadzie.

anna przybylska siostra
fot. facebook.com Anna Przybylska

Aktorka cierpiała na depresję

Biografowie aktorki jak depresja jako symptom raka trzustki została zignorowana przez bliskich zmarłej piękności. 

– Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie — piszą w książce.

Anna Przybylska ignorowała pierwsze objawy raka. Dopiero postawiona diagnoza wyszła na jaw w 2013, a rok później aktorka już nie żyła. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska
Fot .facebook.com Anna Przybylska

Anna Przybylska zmagała się z depresją.

anna przybylska: ojciec
fot. filmpolski.pl

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Gdy w drzwiach kościoła pojawiła się panna młoda, wszyscy zdębieli z wrażenia. Ksiądz aż się przeżegnał i odwrócił wzrok
  6. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć
Poprzedni artykułJak się ubrać w rozmiarze 44? Najlepsze porady stylisty
Następny artykułNogi Polki, usta Hiszpanki i biust Dunki. Tak według mężczyzn wygląda kobieta idealna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.