Anna Przybylska zmarła na raka pięć lat temu. Okazuje się jednak, że aktorka nie zmagała się jedynie z rakiem. W biografii Przybylskiej pod tytułem Ania wychodzą na jaw nieznane fakty o stanie zdrowia aktorki. Prawda o jej ostatnich latach jest bolesna.

Anna Przybylska odeszła w wieku 35 lat w 2014 roku. Rak trzustki wyniszczył aktorkę, a wykryty za późno nie pozostawiał szans na leczenie. Teraz okazuje się, że jednak Przybylska skarżyła się na inne dolegliwości.

Anna Przybylska: choroba

Maciej Drzewicki i Grzegorz Kubicki, autorzy nowej biografii Anny Przybylskiej, opisują stan zdrowia aktorki jeszcze zanim wykryto u niej raka. Piszą o tym, jak wcześniej aktorka skarżyła się na silne bóle brzucha, głowy oraz ciągłe zmęczenie. 

Anna Przybylska wpadła w depresję. Starała się prowadzić zdrowy tryb życia, dużo ćwiczyła i zdrowo się odżywiała. Siostra aktorki, Agnieszka Kubera, w rozmowie z miesięcznikiem Uroda życia opowiedziała:

–  Myślę, że objawy były wiele lat wcześniej. Jednym z nich, jak się później dowiedzieliśmy, jest depresja. My teraz jesteśmy tacy mądrzy. Ania była bardzo szczupła. Miała ciągle rozpięte spodnie, bo ją coś gniotło, uwierało — opisała w wywiadzie.

anna przybylska siostra
fot. facebook.com Anna Przybylska

Aktorka cierpiała na depresję

Biografowie aktorki jak depresja jako symptom raka trzustki została zignorowana przez bliskich zmarłej piękności. 

– Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie — piszą w książce.

Anna Przybylska ignorowała pierwsze objawy raka. Dopiero postawiona diagnoza wyszła na jaw w 2013, a rok później aktorka już nie żyła. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska
Fot .facebook.com Anna Przybylska

Anna Przybylska zmagała się z depresją.

anna przybylska: ojciec
fot. filmpolski.pl

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Gdy w drzwiach kościoła pojawiła się panna młoda, wszyscy zdębieli z wrażenia. Ksiądz aż się przeżegnał i odwrócił wzrok
  6. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć
Poprzedni artykułDlaczego kot mruczy? Wszystko na temat kociego mruczenia
Następny artykułNogi Polki, usta Hiszpanki i biust Dunki. Tak według mężczyzn wygląda kobieta idealna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.