Anna Przybylska była wielką miłością Jarosława Bieniuka. Ostatnie tygodnie nie były dla niego łaskawe, a w mediach aż huczy od plotek na jego temat. Teraz jednak doniesienia są pozytywne: piłkarz jest zakochany, a my wiemy w kim!

Ostatnie tygodnie były wyjątkowo trudne dla Jarosława Bieniuka – oskarżenie o gwałt i pobicie oraz medialna burza, która nie przemija od początku kwietnia, z pewnością nie wpływają najlepiej na jego samopoczucie. Gdy odeszła Anna Przybylska piłkarz był przez jakiś czas związany z inną kobietą, związek nie przetrwał jednak próby czasu. Dziś jednak wiemy, że na horyzoncie pojawił się ktoś nowy!

Anna Przybylska: dzieci aktorki źle znoszą medialną aferę

Były piłkarz przeżywa ostatnio ciężkie chwile i z pewnością potrzebuje w nich dużo wsparcia. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzutów w jego stronę i konsekwentnie broni nie tylko siebie, ale także swoich dzieci, które mocno przeżywają całą sprawę. Anna Przybylska pozostawiła mu ich trójkę – Jana, Szymona i Oliwię, która podobno najciężej znosi cały medialny szum. Teraz jednak na horyzoncie pojawiło się wsparcie!

Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę

Magazyn Party donosi, że Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę, która wspiera go w trudnych chwilach. Miał ją poznać jeszcze przed wybuchem całej afery. Kim jest Maja Kubit? Kobieta zajmuje się projektowaniem dziecięcych ubranek, a wcześniej współtworzyła warszawskie atelier Gosi Baczyńskiej! Jak nowa partnerka byłego piłkarza znosi całą medialną aferę?

– Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa – miała powiedzieć znajoma nowej partnerki Bieniuka dla Party.

Podobno nowa dziewczyna piłkarza dzielnie znosi aferę i wierzy w jego zapewnienia o niewinności. Przypomnijmy, że wieloletnią partnerką Bieniuka była Anna Przybylska, z którą ma trójkę dzieci. Aktorka z pewnością byłaby zadowolona, z faktu, że jej ukochany ma kogoś, kto może go wesprzeć w trudnych chwilach. Śledztwo w sprawie Bieniuka wciąż trwa, czy nowa partnerka wytrwa przy nim do końca zamieszania?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska
instagram.com/aniablond

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli partnerami przez kilkanaście lat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSkandal na Festiwalu w Opolu! Kolejni artyści nie wystąpią?
Następny artykułJak mieszka Adam Małysz? Piękna i luksusowa posiadłość skoczka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.