Anna Przybylska: córka pięknej aktorki jest bardzo podobna do swojej mamy. 16- letnia dziewczyna zamieściła ostatnio nowe zdjęcie na jednym z portali społecznościowych. Pod fotografiami momentalnie pojawiły się komentarze zachwyconych obserwatorów!

Córka Jarosława Bieniuka niejednokrotnie stawała przed obiektywem. Oliwia miała okazję wystąpić w kilku sesjach, w tym na potrzeby kampanii Reserved Kids. Kolejnym doświadczeniem był udział w reklamie jednej z najpopularniejszych sieci komórkowych. Czy faktycznie jest podobna do mamy?

Oliwia Bieniuk ma sławnych rodziców

Anna Przybylska: córka gwiazdy urodziła się 18 października 2002 roku i jest pierwszym dzieckiem Jarosława oraz Anny. Cztery lata później na świat przyszedł jej brat Szymon, a w 2011 roku najmłodszy, Janek. Dziewczyna dość często zamieszcza zdjęcia ze swoim tatą i braćmi. Widać, że rodzina jest ze sobą bardzo zżyta.

Anna Przybylska: córka idzie w jej ślady?

Pomimo nastoletniego wieku, nietrudno zauważyć, że Oliwia dość dobrze odnajduje się w świecie show- biznesu. Na jej Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a także kadry uchwycone podczas nagrywania wspomnianej wyżej reklamy.

Sesja zdjęciowa

Niedawno na profilu dziewczyny pojawiły się zdjęcia wykonane przez jedną z jej koleżanek. Na fotografiach Oliwia zaprezentowała się w neonowym golfie, opasce i okrągłych kolczykach.

Uśmiechnięta dziewczyna zdecydowanie może pochwalić się nieprzeciętną urodą. Obserwatorzy są zachwyceni efektami całej sesji:

Ślicznie, kochana. Cudowna! – komentują tłumnie.

Zobacz zdjęcia:

Anna Przybylska: córka
instagram.com @oliwiabieniuk

Oliwia Bieniuk urodziła się w 2002 roku i jest córką Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska: córka
instagram.com @oliwiabieniuk

Dziewczyna stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jakiś czas temu wystąpiła w reklamie jednej z popularnych sieci komórkowych.

Anna Przybylska: córka
instagram.com @oliwiabieniuk

Dziewczyna jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Anna Przybylska: córka
instagram.com @oliwiabieniuk

Ostatnio zamieściła zdjęcia wykonane przez jej koleżankę.

Anna Przybylska: córka
instagram.com @oliwiabieniuk

Obserwatorzy momentalnie zwrócili uwagę na podobieństwo nastolatki do swojej sławnej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda w stylizacji za 240 tysięcy złotych! Sama torebka kosztowała „jedynie” 60
  2. Krystyna Feldman w młodości. „Babka z Kiepskich”, a może prawdziwa piękność?
  3. Jurek Owsiak OSTRO komentował wyniki wyborów. Skrytykował Polaków
  4. Klaudia Carlos była kiedyś gwiazdą TVN. Czym obecnie zajmuje się piękna dziennikarka?

Źródła: popularne.pl, instagram.com

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.