Anna Przybylska: film o tragicznie zmarłej gwieździe nigdy nie ujrzy światła dziennego? Fani aktorki długo czekali na dzieło poświęcone biografii ich ukochanej artystki. Niestety, ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem. Czy na decyzji zaważyły ostatnie wydarzenia w życiu bliskich Anny Przybylskiej? Wypowiedź osoby związanej z produkcją dają do myślenia: Zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło. 

Na początku wydawało się, że produkcja obrazu poświęconego biografii popularnej polskiej aktorki pójdzie jak z płatka. Twórcy mieli już nawet tytuł, a fani byli przekonani, która z gwiazd powinna zostać odtwórczynią głównej roli. Niestety, później nastąpiła nagła zmiana planów. Anna Przybylska: film o tragicznie zmarłej artystce nigdy nie zostanie nakręcony? Problemy pojawiały się od samego początku, jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że cała produkcja została postawiona pod znakiem zapytania. Co takiego stało się w ciągu ostatnich miesięcy? 

Anna Przybylska: film o gwieździe nie powstanie?

Jak informuje portal kobieta.pl, pierwsze doniesienia o filmie, którego bohaterką miała być Anna Przybylska, pojawiły się pod koniec 2017 roku. Niestety, już w lutym 2018 roku reżyser Radosław Piwowarski oświadczył, że odcina się od prac nad obrazem. Powód? Pojawiły się naciski, by skupił się na okresie choroby i śmierci aktorki, a on wolał opowiedzieć o szczęśliwych latach. 

Anna Przybylska: film poświęcony życiu aktorki miał nosić tytuł Gwiazda. Radosław Piwowarski, mimo wcześniejszych deklaracji, ostatecznie zdecydował się zaangażować w projekt. Jednak trudności w realizacji zaczęły się tylko piętrzyć. Portal kobieta.pl podaje, że Jarosław Bieniuk, partner Przybylskiej, był niezadowolony ze sposobu, w jaki miał zostać przedstawiony. Bliscy tragicznie zmarłej gwiazdy odmówili kontaktowania się z producentami inaczej niż za pośrednictwem kancelarii. Jednak ostatecznym gwoździem do trumny projektu miały stać się wydarzenia, do których doszło w ciągu ostatnich miesięcy. 

Jak czytamy w tygodniku Na Żywo, pracy nad filmem poważnie zaszkodził skandal, który miał miejsce w związku z oskarżeniami wystosowanymi wobec Jarosława Bieniuka. Piłkarz został posądzony o zgwałcenie modelki Sylwii Sz. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie — twierdzi informator tygodnika Na Żywo.

Kto zagra Annę Przybylską?

Anna Przybylska: film o życiu aktorki rzeczywiście nigdy nie powstanie? Tajemniczy informator Na Żywo twierdzi, że ostateczna decyzja co do przyszłości całego projektu ma zapaść dopiero w sierpniu bieżącego roku. 

Fani Anny Przybylskiej entuzjastycznie przyjęli wiadomość o pracach nad filmem o ich idolce. Błyskawicznie pojawiły się pierwsze głosy odnośnie do tego, kto powinien wcielić się w główną rolę. Jak czytamy na gala.pl, najczęściej powtarzało się imię i nazwisko Agnieszki Mrozińskiej. Wielbiciele Przybylskiej zwracali uwagę, że obie panie łączy zdumiewające fizyczne podobieństwo, a nawet taka sama barwa głosu.

Czy film o Annie Przybylskiej zostanie ostatecznie zrealizowany? Na razie pozostaje nam czekać, co przyniosą następne miesiące.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY PRZYBYLSKIEJ:

anna przybylska: film
fot. filmpolski.pl

Anna Przybylska: film o aktorce ostatecznie zostanie anulowany?

anna przybylska: film
fot. filmpolski.pl

Pierwsze doniesienia o produkcji filmu na temat życia Anny Przybylskiej pojawiły się pod koniec 2017 roku. 

anna przybylska: film
fot. filmpolski.pl

Anna Przybylska: film o życiu tragicznie zmarłej aktorki nie powstanie z powodu ostatnich wydarzeń?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Olszański odchodzi z „Pytania na śniadanie”. „Mam żal o sposób pożegnania się ze mną”
  2. Dzieci nie były priorytetem dla Olgi Lipińskiej. ”Wiedziałam, że dziecko odciągnie mnie od pracy”
  3. Jak wyglądać elegancko? Dodaj swojej stylizacji szyku dzięki kilku prostym trickom
  4. Jolanta Kwaśniewska powiedziała, co myśli o Henryce Krzywonos. Szczere wyznanie Pierwszej Damy
  5. Dorota Trojanowska poślubiła znanego sportowca. Finalistka „Top Model” pokazała zdjęcie z ceremonii

źródła: kobieta.pl, gala.pl, pomponik.pl, Na Żywo

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.