Anna Przybylska: filmy, w których grała gwiazda zapewniły jej bilet do sławy. Jej talent doceniali nie tylko wybitni reżyserzy, ale również widzowie, dla których Anna Przybylska na zawsze pozostanie jedną z ikon polskiego kina. 

Aktorka podjęła się pracy na planie wielu znanych seriali, ale również większych produkcji, które do dziś określane są jako kultowe. W czym zagrała Anna Przybylska? Filmy, które przyniosły jej sławę. Mamy listę!

Anna Przybylska: filmy, które uczyniły aktorkę sławną 

W jakich serialach wystąpiła Anna Przybylska? Złotopolscy, Daleko od noszy…

Wielu widzów z pewnością kojarzy artystkę z rolą Marylki, w którą wcielała się od 1997 do 2010 roku w serialu Złotopolscy. Serialowa bohaterka jawiła się jako pracowita i ambitna policjantka. Przez 6 lat widzowie mogli oglądać aktorkę na planie serialu Daleko od noszy oraz Daleko od noszy 2.

Kultowe polskie filmy: Kariera Nikosia Dyzmy, Superprodukcja

Anna Przybylska ma na koncie również kilka znaczących ról w filmach. Krytycy często zachwycali się talentem i zaangażowaniem aktorki, pokładając ogromne nadzieje w jej karierze. 

W czym grała Anna Przybylska? Dzień Świra, Superprodukcja czy Kariera Nikosia Dyzmy to wyłącznie kilka produkcji, w których gwiazda odegrała istotne role. 

Bokser: wzruszający film biograficzny

Bokser to produkcja opowiadająca o karierze jednego z polskich sportowców (Przemysław Saleta), który znalazł się na życiowym zakręcie. Choroba córki powoduje szereg ważnych decyzji, które bokser zmuszony jest podjąć. Anna Przybylska wcieliła się w rolę Ewy, żony Przemka.

Produkcja, która pojawiła się na kinowych ekranach w 2012 roku, poruszyła wielu widzów, którzy docenili odważną i wzruszającą kreację aktorów, w tym wspomnianej wyżej gwiazdy. 

Bilet na Księżyc

Ostatnią rolą polskiej aktorki była kreacja Haliny „Roksany” w filmie Bilet na Księżyc (2013 r.).

Śmierć aktorki była szokiem dla całego narodu. W sercach wielu osób pozostanie nie tylko jako serdeczna i ciepła osoba, ale również znakomita aktorka, dla której drzwi do ogromnej kariery w przemyśle filmowym stały otworem. 

Pełna lista filmów, w jakich grała Anna Przybylska:

Złotopolscy

Ciemna strona Wenus

Lot 001

Sezon na leszcza

Licencja na zaliczanie

Dzień Świra

Superprodukcja

Rób swoje, ryzyko jest twoje

Kariera Nikosia Dyzmy

Daleko od noszy

Królowa chmur

Rh+

Solidarność, Solidarność…

Lekcje pana Kuki

Ryś

Dlaczego nie!

Kierowca

Synowie

Funio, Szefunio i reszta… czyli dzieciaki ratują świat 

Daleko od noszy 2

Klub szalonych dziewic

Warsaw Dark

Sęp

Bokser

Bilet na Księżyc 

Anna Przybylska: filmy. Zobacz zdjęcia:

Anna Przybylska była znakomitą polską aktorką, uwielbianą przez widzów. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKinga Rusin to chrześnica Danuty Rinn! Łączy je niezwykła więź
Następny artykułBeata Tyszkiewicz kiedyś. Zobaczcie jej przepiękne zdjęcia z młodości
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.