Anna Przybylska: Instagram gwiazdy obfituje w wiele zdjęć i jest jej wirtualnym pamiętnikiem. Dzięki wielu niezwykłym ujęciom pamięć po zmarłej przed laty aktorce pozostanie wiecznie żywa. Ostatni post, który opublikowała, chwyta za serce. 

Anna Przybylska odeszła po długiej chorobie 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni. Miała niespełna 36 lat. Aktorka przez ostatnie lata życia zmagała się z rakiem trzustki. W trudnym momentach wspierała ją rodzina i przyjaciele, a także wielbiciele, którzy doskonale pamiętają jej kultowe role. Chociaż dziś nie ma już jej z nami, nadal możemy oglądać filmy z jej udziałem. 

Anna Przybylska: Instagram gwiazdy jest bardzo barwny!

Anna Przybylska aktywnie prowadziła swoje media społecznościowe. Często publikowała zdjęcia z sesji zdjęciowych, planów filmowych, a także chwil w gronie najbliższych. Aktorka słynęła z dystansu do siebie i poczucia humory, co doskonale widać na jej Instagramie. Jednocześnie wykorzystywała media społecznościowe do walki z natrętnymi fotoreporterami, którzy utrudniali jej codzienne funkcjonowanie i śledzili każdy jej krok. Otwarcie mówiła swoi wielbicielom, że czuje się nieustannie obserwowana i do końca walczyła o wolność. 

Zawsze uśmiechnięta, serdeczna, pełna energii — taką ją zapamiętamy. Daleko było jej do zapatrzonej w siebie gwiazdy — zdecydowanie bardziej przypominała zwyczajną dziewczynę z sąsiedztwa. Nic dziwnego, że porywała tłumy, a jej posty cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. 

Ostatni wpis Anny Przybylskiej

Ostatnie zdjęcie, które opublikowała Anna Przybylska na swoim profilu, chwyta za serce. Ostatni post aktorka umieściła dokładnie 24 września 2014 roku. Na zdjęciu widzimy mnóstwo butów całej rodziny aktorki. Gwiazda zmarła niespełna dwa tygodnie po opublikowania tego zdjęcia. Osierociła trójkę dzieci. 

Śmierć Anny Przybylskiej była olbrzymim ciosem zarówno dla jej rodziny, przyjaciół, jak i jej wiernych fanów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska: instagram
instagram.com @aniablond

Oto ostatnie zdjęcie, które Anna Przybylska opublikowała na swoim Instagramie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułHailey Bieber dla Levi’s 501. Jeansy idealne dla każdej sylwetki
Następny artykułTVN zapowiedział kontynuacje hitowego serialu! Nowa obsada pełna GWIAZD