Anna Przybylska nie żyje już 5 lat, jednak pamięć po niej jest wciąż kultywowana. Profil aktorki na Instagramie wciąż jest aktywny i mimo że z naturalnych względów nie pojawią się już na nim nowe zdjęcia, to nie brakuje wpisów od fanów. To, co się tam dzieje, jest niesamowite. 

Anna Przybylska była jedną z ulubionych aktorek Polaków. Aktorka mogła się pochwalić nie tylko ponadprzeciętną urodą, a również talentem, który mogliśmy podziwiać na wielkim i małym ekranie. Ta cała kombinacja zagwarantowała jej dziesiątki tysięcy fanów, którzy oddają jej hołd nawet po śmierć. Na Instagramie zmarłej gwiazdy wciąż pojawią się czułe wpisy. 

Anna Przybylska: Instagram

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Aktorka przegrała nierówną walkę z nowotworem trzustki. Jej śmierć była wielkim ciosem dla jej najbliższych, a także całej rzeszy jej fanów. Mimo że od śmierci Przybylskiej zaraz minie 5 lat, to pamięć po niej jest wciąż kultywowana. Co ciekawe, na Instagramie aktorki wciąż pojawiają się nowe wpisy od fanów, w których ci wspominają aktorkę. 

Anna Przybylska
instagram.com/aniablond

Aniu świat tak szybko pędzi nie wiadomo dokąd… Tak bardzo się boje o wszystko, często myślę sobie o Tobie-chciałabym być tak silna, jak Ty… Twoje dzieciaczki rosną jak na drożdżach, zresztą. pewnie wiesz

Czytałam o Pani. Niesamowita z Pani kobieta! Ślę pozdrowienia, gdziekolwiek Pani jest… Do zobaczenia

Piękna, tęsknimy

Też jestem kobietą, żoną, matką. Podziwiam Cię. CudownaCiebie kobieta, mama, partnerka, córka, siostra. Do zobaczenia — czytamy w komentarzach pod starymi zdjęciami Przybylskiej. 

anna przybylska
kadr z filmu Lekcje Pana Kuki

Anna Przybylska: śmierć

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. Ponad rok przed śmiercią, pod koniec lipca 2013 roku aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki. Gwiazda leczyła się również w Szwajcarii, niestety nie udało jej się wygrać z rakiem. Anna Przybylska zmarła 5 października, dokładnie o godzinie 15:18 w swoim domu, w Gdyni Orłowie. Aktorka osierociła trójkę dzieci. Śmierć Ani Przybylskiej była bardzo smutną informacją dla fanów artystki i zarazem tragiczną dla jej rodziny. Mimo że od jej śmierci minęło już 5 lat, pamięć po niej wciąż jest kultywowana.

Anna Przybylska
filmpolski.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułMężczyzna wytatuował sobie Rihannę na twarzy. To znany wokalista
Następny artykułWeterynarz znalazł w żołądku byka niewiarygodne rzeczy. Zwierzę bardzo cierpiało
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.