Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przez wiele lat były największymi przyjaciółkami. Aktorka bardzo przeżyła śmierć swojej przyjaciółki, ale nie chciała komentować tej bolesnej straty. Kilka lat po utracie przyjaciółki zdecydowała się wypowiedzieć się na jej temat w poświęconej jej biograficznej książce. Gwiazda zdradziła, jaką obietnicę złożyła umierającej przyjaciółce. 

Prawdziwa przyjaźń w show-biznesie to niezwykła rzadkość, jednak Anna Przybylska mogła tego doświadczyć, dzięki Katarzynie Bujakiewicz, która trwała przy niej do samego końca. Aktorka wyznała, jaką złożyła obietnicę swojej umierającej przyjaciółce. Opowiedziała też o kilku zabawnych historiach. 

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz były duetem, jakiego nie widział jeszcze polski show-biznes. Mimo że obie pracowały w tej samej branży, nigdy ze sobą nie rywalizowały, a szczerze się przyjaźniły. Przybylska zmarła jesienią 2014 roku i przez pierwsze lata po jej śmierci Bujakiewicz nie wypowiadała się na temat zmarłej przyjaciółki, aż do momentu powstania książki na jej temat. W biografii Ani Przybylskiej Bujakiewicz, zdradziła, co obiecała jej przed śmiercią, a także wspomniała o ich wspólnych walentynkach. 

-Po drodze przypomniało mi się, że przecież są walentynki, zaszłam więc do kwiaciarni. (…) Pukam do drzwi, Ania otwiera, patrzy na mnie i mówi: „Wiedziałam, Bujakiewicz, że coś odpie*dolisz… Też się przygotowałam”. Wchodzę, a tam w salonie przygotowana kolacja przy świecach, szampan. I zrobiłyśmy sobie romantyczny wieczór – wspomina Bujakiewicz w biografii Przybylskiej. 

Co Katarzyna Bujakiewicz obiecała Przybylskiej?

Ich przyjaźń trwała latami i była wystawiona na wiele prób, z których zawsze wychodziła cało. Aktorki poznały się na planie filmu Rób swoje, ryzyko jest twoje w 2002 roku i od tamtej pory były nierozłączne. Podobne poczucie humoru i temperament sprawiły, że ta dwójka od razu złapała wspólny język. Przyjaźniły się w zdrowiu i chorobie. Gdy Anna Przybylska zaczęła walkę z rakiem, jej przyjaciółka dodawała jej otuchy. W ostatnich tygodniach życia aktorki Katarzyna Bujakiewicz obiecała jej, że będzie wspierała jej męża –Jarosława Bieniuka w opiece nad dziećmi. Mimo że od śmierci Przybylskiej minęło już prawie 5 lat, ta wciąż utrzymuje kontakt z jej mężem i mamą. Taka przyjaźń to prawdziwy skarb. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
fot. filmpolski.pl

Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała o przyjaźni z Przybylską.

Anna Przybylska
instagram.com/k.bujakiewicz

Ania Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez wiele lat. 

Anna Przybylska
fot. filmpolski.pl

Aktorka obiecała zmarłej przyjaciółce, że pomoże jej mężowi w opiece nad dziećmi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej! ”Wszystko zaczęło się na balkonie”
  2. Gwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości
  3. Maciej Zakościelny miał być jednym z jurorów „The Voice”! Dlaczego zrezygnował z takiej szansy?
  4. Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic
  5. Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie

źródło: viva.pl