Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Przybylska poroniła dwukrotnie. Wielka tragedia spotyka miliony kobiet
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 18.02.2019 16:39

Anna Przybylska poroniła dwukrotnie. Wielka tragedia spotyka miliony kobiet

anna przybylska
Fot .facebook.com Anna Przybylska

Anna Przybylska poroniła dwa razy. Dramat przez lata pozostawał tajemnicą. Dopiero niedawno w biografii Anny Przybylskiej jej mama zdecydowała się opowiedzieć o tym, czego doświadczyła jej ukochana córka. Wielka tragedia spotyka miliony kobiet.

Śmierć młodej gwiazdy wstrząsnęła całą Polską. Nikt nie mógł uwierzyć w to, że już nigdy nie zobaczymy jej na ekranie. Zarażała energią i optymizmem – tylko bliscy zdawali sobie sprawę, że za szerokim uśmiechem kryła się tragedia. Jak wynika z informacji zawartych w książce Ania. Biografia Anny Przybylskiej, sympatyczna aktorka poroniła dwa razy. Zawsze pragnęła mieć dużą rodzinę, więc ciężko przeżyła utratę dzieci. Krystyna Przybylska, matka Anny, opowiedziała o tamtych smutnych chwilach w biografii córki. Jej opowieść chwyta za serce.

Anna Przybylska poroniła: co powiedziała jej mama?

Jak czytamy na portalu gala.pl, Anna Przybylska zawsze pragnęła, by jej dzieci wychowywały się wśród licznego rodzeństwa. Kiedy aktorka poznała i pokochała Jarosława Bieniuka, szybko zrozumiała, że chciałaby mieć dokładnie czworo pociech.

Anna Przybylska zachowywała wszystkie ubranka starszych dzieci – z myślą o maluchach, które miały pojawić się w przyszłości.

– W gdyńskim domu ma na nie nawet specjalną komodę. Bluzeczki, T-shirty, dresiki. Absolutnie wszystko ma tam leżeć i „nabierać mocy”. Kto wie, przecież jest dopiero trójka – opowiada Krystyna Przybylska w książce Ania. Biografia Anny Przybylskiej.

Niestety, aktorka straciła dziecko, kiedy była już w piątym miesiącu ciąży. Cierpienie, którego doświadczyła, doprowadziło do poważnych zmian w życiu zawodowym aktorki.

– Za pierwszym razem ciąża jest już mocno zaawansowana – piąty miesiąc. Ania bardzo straty przeżywa i bardzo się boi o następne ciąże. Postanawia, że na ich czas zawsze będzie robiła sobie przerwę w pracy. Staje się to zasadą, o której wszyscy wiedzą: Przybylska nie pracuje w ciąży, nie ma sensu dzwonić – czytamy w biografii autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego.

Niestety, Annie Przybylskiej nie było dane spełnić marzeń o licznej rodzinie. Aktorka zmarła piątego października 2014 roku. Osierociła troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Dziećmi opiekuje się ich ojciec Jarosław Bieniuk.

Rodzina nie zapomniała o ukochanej mamie i partnerce. W zeszłym roku Bieniuk z dziećmi zdecydowali się przekazać na aukcję WOŚP zdjęcie przedstawiające całą rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska poroniła

Zawsze marzyła o czworgu dzieci, niestety, Anna Przybylska dwukrotnie poroniła. To była dla niej straszna tragedia.

anna przybylska poroniła

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, kiedy miała zaledwie 36 lat.

anna przybylska poroniła

Jarosław Bieniuk z Szymonem i Janem.

anna przybylska poroniła

Oliwia Bieniuk z wiekiem staje się coraz bardziej podobna do mamy.

anna przybylska poroniła

Rodzina pielęgnuje pamięć o zmarłej mamie i partnerce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dalida, gwiazda lat 70. popełniła samobójstwo. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  2. Waga Dominiki Ostałowskiej często się zmienia. Jak gwiazda wygląda teraz?
  3. Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella? Podobny do taty
  4. Brat Ewy Farnej to prawdziwe CIACHO! Pokazała jego zdjęcia

źródło: gala.pl