Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Przybylska świętowałaby dziś urodziny. Słowa z ostatniego wywiadu aktorki ściskają za gardło
Michał Fitz
Michał Fitz 26.12.2021 12:45

Anna Przybylska świętowałaby dziś urodziny. Słowa z ostatniego wywiadu aktorki ściskają za gardło

anna przybylska
instagram.com/aniablond

Anna Przybylska niestety przegrała walkę z rakiem w 2014 roku. Gdyby udało jej się ją wygrać, dziś obchodziłaby 43 urodziny. Z tej okazji warto przypomnieć jej ostatni wywiad i niemalże prorocze słowa, które chwytają za serce.

Ostatnia opublikowana rozmowa z aktorką została przeprowadzona przez magazyn Viva. Co wówczas powiedziała Przybylska?

Anna Przybylska i jej poruszający, ostatni wywiad

Jak wiadomo, dzieci Anny Przybylskiej wyrosły, a w zasadzie wciąż wyrastają na porządne, dorosłe osoby. Oliwia Bieniuk stawia już także poważne kroki w świecie show-biznesu. To właśnie o swoje pociechy aktorka martwiła się najbardziej, co podkreśliła we wspomnianym wywiadzie.

Bardzo zależało jej na ich szczęściu i liczyła, że będzie mogła go dopilnować. Niestety, choroba jej na to nie pozwoliła. Choć śmierć matki na pewno dotknęła dzieci, te już doszły do siebie, pomimo obaw Anny.

– Często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz – zdradziła w rozmowie z Vivą.

Warto przypomnieć, że Anna Przybylska toczyła długą i trudną walkę z rakiem trzustki. Choć początkowo przeszła operację, a później została poddana specjalnemu leczeniu w Szwajcarii, z chorobą nie udało się zwyciężyć.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Źródło: Viva/ jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok
  2. Agata Duda jak Zenek Martyniuk. Fani zdębieli na jej widok
  3. Gienek i Andrzej złożyli życzenia fanom. Ostatnim zdaniem rozbili bank