Anna Puślecka: choroba spadła na nią w najmniej spodziewanym momencie. Stylistka poinformowała o swoim dramacie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda opublikowała wstrząsający wpis, w którym ujawniła m.in. w jaki sposób poznała diagnozę. Jej słowa szokują!

Nikt nie spodziewał się, że znana stylistka i dziennikarka modowa boryka się z taką tragedią. Anna Puślecka: choroba kosztowała ją wiele stresu i łez. Jednak gwiazda nie zamierza poddać się załamaniu i zwątpieniu. Jak się dzisiaj czuje? Wyjawiła fanom, co się z nią obecnie dzieje oraz zapowiedziała, z czego nie zamierza zrezygnować podczas leczenia. Podzieliła się smutną refleksją: W świecie mody chorowanie jest niemodne.

Anna Puślecka: choroba ją zaskoczyła. Czy stylistka się badała?

Chociaż według ustaleń wp.pl Anna Puślecka wie o chorobie już od kilku miesięcy, gwiazda dopiero dziś zdecydowała się podzielić z fanami wieściami o swoim stanie zdrowia. Okazało się, że miała wyjątkowego pecha: chociaż regularnie uczęszczała na badania okresowe, lekarzom nie udało się ustalić odpowiednio wcześniej, co się z nią dzieje. 

– Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale franca, którą mam, była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez – czytamy na Instagramie stylistki (pisownia oryginalna).

Anna Puślecka: choroba nie jest dla niej powodem, by zrezygnować z dotychczasowego stylu ubierania. Jak wyjawiła w wywiadzie dla plejada.pl, zamierza nadal nosić buty na obcasach, a także ubierać się kobieco. Nie zabrakło kilku gorzkich słów pod adresem świata mody. 

W świecie mody chorowanie jest niemodne, a zwłaszcza na taką chorobę. To nie na miejscu. To oznaka słabości i złego gustu. To, że mam raka nie znaczy, że zrezygnuję ze szpilek i kobiecości. Nie ma takiej opcji – zapowiedziała stanowczo. 

Jak się czuje Anna Puślecka?

Anna Puślecka dała fanom do zrozumienia, że niedługo czeka ją długie i trudne leczenie w szpitalu. Na szczęście jest pełna nadziei, że wszystko zakończy się dobrze i za jakiś czas wróci do dawanego życia. 

Stylistka wyjaśniła, że chociaż na początku była załamana swoim stanem zdrowia, teraz stara się podchodzić do terapii w sposób zadaniowy. Właśnie rozpoczęła leczenie, a decyzję o udzieleniu wywiadu podjęła z myślą o osobach, które mogłyby znaleźć się w podobnej sytuacji. Liczy, że przynajmniej jedna kobieta po obejrzeniu materiału zdecyduje się na wykonanie badań

Anna Puślecka: choroba odebrała jej zdrowie, ale nie nadzieję. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mogła nas poinformować o pomyślnym finale leczenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna puślecka choroba
fot. instagram.com @annapuslecka

Anna Puślecka: choroba była ostatnim, czego się spodziewała. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. To, co stało się później, jest nie do uwierzenia
Następny artykułMagdalena Ogórek w długich kozakach zachwyca figurą. Jest bardzo drobna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.