Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Anna Samusionek? Aktorka pokazała, jak wygląda o 5 rano
Marta Kulik
Marta Kulik 06.03.2021 14:09

Ile lat ma Anna Samusionek? Aktorka pokazała, jak wygląda o 5 rano

Anna Samusionek
fot. TRICOLORS/East News

Ile lat ma Anna Samusionek? Aktorka wygląda niezwykle młodo i świeżo, nawet o 5 rano. Okazuje się, że ma swój sprawdzony trik, którym podzieliła się z fanami. Podobną metodę stosuje także słynna modelka Irina Shayk.

Anna Samusionek to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, nawet kobiety zachwycają się jej urodą. Co Pani stosuje pod oczy, że nie ma Pani żadnej zmarszczki? – zapytała jedna z fanek.

Ile lat ma Anna Samusionek?

Anna Samusionek ma 49 lat, w czerwcu będzie świętowała pięćdziesiąte urodziny. Aktorka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek, fani zwracają uwagę na jej doskonałą cerę. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się krótkie nagranie, na którym zaprezentowała, co robi, gdy musi wstać o 5 rano.

Sposobem na pozbycie się opuchlizny pod oczami jest… kostka lodu! To metoda, którą stosuje także Irina Shayk.

Fanki jednak dopytują, co aktorka robi, że jej zmarszczki są niemal niewidoczne. To jednak nie jest zasługa kremów – te Samusionek zmienia dość często i do żadnych się nie przywiązuje.

Choć faktycznie delikatne (zmarszczki), co chyba bardziej zawdzięczam genom po mamie, niż kremom. Nie palę i nie piję alkoholu od 20 lat, jestem wege i w miarę regularnie korzystam z krioliftingu – odpowiedziała Anna Samusionek.

Anna Samusionek wygląda obłędnie

Jak niedawno informowaliśmy, Samusionek jest fanką morsowania. Jak widać, aktorka zdecydowanie nie boi się zimna.

Na profilu gwiazdy Na Wspólnej i Na dobre i na złe pojawiło się nawet nietypowe nagranie. Aktorka z czapką na głowie, owinięta w ręcznik wyskoczyła na śnieg!

Morsowanie na sucho, -7 stopni, zamiast porannej kawy. Mega fun – napisała pod filmem.

Jesteście ciekawi, jak artystka wyglądała w młodości? >Tutaj< zobaczycie zdjęcia, które robią ogromne wrażenie!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: