Anna Samusionek tak, jak wiele innych gwiazd zdecydowała się na wyjście ze swojej strefy komfortu poprzez morsowanie. W ostatnim czasie niska temperatura zachęciła wiele osób do tego typu aktywności. Do sieci właśnie trafiło nagranie, na którym widać piękną aktorkę z czapką na głowie owiniętą w ręcznik. Po zarejestrowanych piskach i krzykach możemy się domyślać, że nie było łatwo zmierzyć się z tak niską temperaturą. 

Anna Samusionek dołączyła do stale powiększającego się grona miłośników morsowania. Przez brak dostępu do lodowatej wody, aktora wybrała inną opcję, mianowicie morsowanie na sucho. Polega ono na wcieraniu śniegu w swoje ciało i jest równie efektywne, co morsowanie tradycyjne. 

Anna Samusionek morsuje 

Anna Samusionek skusiła się na morsowanie tak, jak wiele innych gwiazd. W ostatnim czasie tego typu aktywność zyskała na popularności. Coraz więcej osób decyduje się na wyjście ze swojej strefy komfortu. 

Mierzenie się z niską temperatura nie jest jednak takie proste, psychiczny opór przed zimnem skutecznie utrudnia przełamanie się, jednak coraz więcej osób pokonuje tę trudną barierę, jaką jest nasz umysł. 

Anna Samusionek na swoim oficjalnym profilu opublikowała nagranie właśnie z takiego małego starcia ze swoimi słabościami. Aktorka z czapką na głowie, owinięta w ręcznik wyskoczyła na zaśnieżone podwórze i zaczęła nacierać się śniegiem. 

Na nagraniu wyraźnie widać, że nie było łatwo. Gwiazda morsowała wraz ze swoją znajomą i obie panie pokrzykiwały za każdym razem, kiedy śnieg dotykał ich ciało. Należą im się jednak wielkie brawa za odwagę i determinację. 

Morsowanie coraz modniejsze wśród gwiazd

Idąc za przykładem swoich koleżanek ze świata show-biznesu, Anna Samusionek swoje zmagania ze śnieg udokumentowała i wrzuciła do sieci. Takich nagrań obecnie jest mnóstwo. Coraz więcej gwiazd dzieli się filmikami, na których z uśmiechem na twarzy zanurzają swoje ciało w lodowatej wodzie, lub nacierają się śniegiem. 

Warto jednak podkreślić, że morsowanie wpływa bardzo korzystanie na nasz organizm. Niska temperatura i zimno redukuje przewlekłe stany zapalne. Co więcej, zwiększa napięcie mięśni i ciśnienie krwi. Zmiany temperatury mają także  niezwykle korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego.

Oprócz wielu zalet takie praktyki sprawiają mnóstwo radości, o czym świadczy podpis pod nagraniem, opublikowanym przez Annę Samusionek: 

Morsowanie na sucho, -7 stopni, zamiast porannej kawy. Mega fun – czytamy na jej oficjalnym profilu. 

Jakiś czas temu pisaliśmy również o córce aktorki, która pokazała zdjęcie 18-letniej piękności. Jesteście ciekawi, jak wygląda? Po więcej informacji zapraszamy >tutaj<.

Zobacz wideo: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Poprzedni artykułJustyna Żyła mówi o swoich uczuciach
Następny artykułKobieta borykająca się z problemem cienkich włosów, całkowicie zmieniła swoją fryzurę, czego efekt był zadziwiający
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.