Na Wspólnej: Anna Samusionek przez kilka lat wcielała się w rolę Ilony Zdybickiej. Okazuje się, że życie przygotowało dla niej równie wymagający scenariusz co ten, z którym spotyka się na planach filmowych. Córka aktorki przeszła niedawno skomplikowaną operację, a obecnie przechodzi okres rekonwalescencji. Gwiazda opublikowała zdjęcie córki na wózku inwalidzkim. To nie były łatwe miesiące – napisała na swoim Instagramie. 

Jeszcze kilka lat temu Anna Samusionek toczyła sądową batalię z byłym mężem, Krzysztofem Zuberem o prawa rodzicielskie nad córką Angeliką. Kontakty aktorki i jej córki nie należały do najlepszych, jednak z biegiem lat wszystko się zmieniło, a dziś kobiety stworzyły bliską więź. Angelika przeszła niedawno skomplikowaną operację i przebywa obecnie na wózku. Mama nastolatki opublikowała jej zdjęcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Na Wspólnej: Anna Samusionek przeszła trudne chwile

Jakiś czas temu Angelika przeszła skomplikowaną operację kolana. Obecnie nastolatka przechodzi długotrwały etap rekonwalescencji i porusza się na wózku inwalidzkim. Anna Samusionek na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie córki i opatrzyła je emocjonalnym komentarzem:

– OSTATNI SPACER NA WÓZKU INWALIDZKIM! 6 tygodni gipsu po operacji drugiego kolana… Teraz rehabilitacja i w wakacje wspólny jogging. To nie były łatwe miesiące, ale wiele nas nauczyły. Jeszcze bardziej podziwiam rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy nie mają perspektywy złapania oddechu, tego, że za chwilę trud się skończy i będzie tylko radość ze zmiany na lepsze. WIELKI SZACUNEK DLA WAS – możemy przeczytać na Instagramie Anny Samusionek. 

Walka o zdrowie córki

Anna Samusionek nie ukrywała, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo wyczerpujące, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Nie da się opisać strachu, który przeżywa matka w trosce o zdrowie i życie dziecka. Aktorka przekonała się na własnej skórze, czym jest strach o najbliższą osobę i wyraziła wdzięczność, że już niedługo trudne miesiące odejdą w zapomnienie, a ona będzie mogła spać spokojnie.

Gwiazda wyraziła również podziw wobec rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy nieustannie drżą o ich życie i w pełni poświęcają się wychowaniu i opiece nad nimi. 

Mamy nadzieję, że Angelika jak najszybciej wróci do zdrowia i już niedługo będzie mogła chodzić o własnych siłach. Tego jej życzymy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej: anna samusionek
instagram.com @anna_samusionek

Anna Samusionek od lat pojawia się w wielu produkcjach telewizyjnych.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak myślą bogaci? 5 książek, które musisz przeczytać, jeżeli chcesz być bogaczem
Następny artykułSharon Stone pokazała nagie piersi w najnowszej sesji. Jej ciało powala na kolana