Anna Seniuk: mąż był dla niej całym światem. Chociaż na wielkiej scenie odnosiła olbrzymie sukcesy i grała u największych reżyserów, jej życie prywatne nie było usłane różami. Po wielu latach małżeństwa zostawił ją mąż, a kilka lat później zdiagnozowano u niej raka piersi. O trudach doświadczeń możemy przeczytać w biografii aktorki Nietypowa baba jestem.

Jako młoda mężatka spełniał się w roli żony i pani domu. Chociaż aktorka w pełni poświęciła się roli opiekunki ogniska domowego, mąż nie odwzajemnił jej starań. Anna Seniuk: mąż porzucił ją po wielu latach małżeństwa. Aktorka bardzo to przeżyła, co szczegółowo opisała w swojej książce. 

Kim jest mąż Anny Seniuk?

Mężem Anny Seniuk jest kompozytor, Michał Małecki. Stanęli na ślubnym kobiercu zaledwie trzy miesiące po nawiązaniu znajomości. Dla wielu osób ta decyzja wydawała się niezrozumiała, jednak aktorka nie miała wątpliwości co do tej relacji: 

– Chyba pomyślałam sobie wtedy, że z długofalowego narzeczeństwa niewiele dobrego wynika. A poza tym obydwoje z Maćkiem poczuliśmy, że to jest to – możemy przeczytać w biografii aktorki.

Dla Małeckiego aktorka zrezygnowała z roli Jagny w filmie Chłopi w reżyserii… Przez tę decyzję wielu reżyserów miało odgórny zakaz angażowania jej w kolejne produkcje filmowe i telewizyjne. 

– 13 lutego 1971 roku wzięłam ślub, a pierwszego marca miały się zacząć zdjęcia, które miały trwać rok. Okrągły rok. Wiosna, lato, jesień, zima. Wszystkie dni miałabym zajęte. Stwierdziłam: wyszłam za mąż i chciałabym pojechać w podróż poślubną. Ta radość, chęć spędzenia tego czasu we dwoje były bardzo silne – dodaje aktorka.

Anna Seniuk: mąż zostawił ją po długim małżeństwie

Mąż aktorki, jak podaje Super Express, po wielu latach nieporozumień wyprowadził się z domu rodzinnego i zamieszkał z młodszą kobietą. Chociaż Anna Seniuk bardzo przeżyła rozstanie, pozostała z mężem w dobrych stosunkach. Małecki wspierał żonę w trudnych chwilach. W 1994 roku u aktorki zdiagnozowano raka piersi. Chociaż mąż odszedł od niej, mogła liczyć je jego wsparcie w tych trudnych momentach. Anna Seniuk pozostaje w dobrych stosunkach z mężem i ciepło wspomina chwile spędzone u jego boku: 

– Przecież wiele lat byliśmy ze sobą i mieliśmy wiele fantastycznych wspomnień, wiele wspólnych emocji: rodzenie dzieci, meblowanie mieszkania, wakacje – podsumowuje Anna Seniuk.

Chociaż Anna Seniuk i Michał Małecki rozstali się, formalnie wciąż są małżeństwem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna seniuk: mąż
instagram.com @lesniczowka_tvp

Chociaż aktorka przeszła trudne chwile, na jej twarzy wciąż widnieje uśmiech.

anna seniuk: mąż
instagram.com @rabka_festival

Możemy podziwiać ją zarówno na deskach teatru, jak i na szklanym ekranie.

anna seniuk: mąż
instagram.com @teatr_telewizji_tvp

Aktorka od wielu lat świeci trumfy.

anna seniuk: mąż
instagram.com @dereszowska

Anna Seniuk to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Wciąż pozostaje aktywna zawodowo.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDieta baletnicy. Najbardziej restrykcyjna dieta na świecie?
Następny artykułMajka Jeżowska doświadczyła przemocy w małżeństwie. „Wylądowałam w szpitalu”