Anna Seniuk schudła i teraz wprost nie można oderwać od niej wzroku. Już na pierwszy rzut oka widać, że czuje się tak samo dobrze, jak wygląda. Tysiące fanów marzą, by poznać sekret gwiazdy. My wiemy, jak to zrobiła! Nie potrzebowała kosztownych diet pudełkowych ani usług trenera personalnego. 

Sławne osoby znajdują się nieustannie pod obstrzałem opinii publicznej. Fani bez trudu wychwytują każdą kolejną zmarszczkę, dodatkowy kilogram czy nieudaną stylizację. Niedawno uwaga widzów TVP skupiła się na jednej z gwiazd serialu Leśniczówka. Anna Seniuk znacznie straciła na wadze, a co najważniejsze – zaczęła wyraźnie czuć się lepiej! W czym tkwi tajemnica uzyskania wymarzonej wagi? Wbrew pozorom, nie musiała uciekać się do wyrafinowanych sztuczek i zdobywać na wielkie wyrzeczenia. Podzieliła się tajemnicą z fanami. 

Jak Anna Seniuk Schudła?

Jak podaje pomponik.pl, Anna Seniuk swoją nagłą utratą wagi wywołała sensację nie tylko w gronie fanów, lecz także kolegów z planu serialu TVP Leśniczówka. Aktorce zależało nie tylko na uzyskaniu zgrabniejszej sylwetki, lecz przede wszystkim – poprawie stanu zdrowia.

Anna Seniuk schudła, kiedy zrezygnowała z kalorycznych potraw. Kierowała się zaleceniami lekarzy, którzy polecili gwieździe usunąć z jadłospisu czerwone mięso, słodycze oraz potrawy mączne. Seniuk zaczęła za to jeść znacznie więcej owoców i warzyw. Co ważniejsze, zmianie uległ nie tylko rozmiar aktorki, lecz przede wszystkim – samopoczucie. Skończyły się problemy z bólem odczuwanym w kolanach i stawach. 

Ponieważ Anna Seniuk schudła, może podejmować się większej ilości aktywności zawodowych. Poza występami w serialu Telewizji Polskiej możemy podziwiać jej talent na scenie Teatru Narodowego. Zdecydowała się także prowadzić zajęcia dla studentów Akademii Teatralnej w Warszawie. 

Anna Seniuk: choroba wiele ją kosztowała. Co dolegało aktorce?

Jak informuje fakt.pl, Anna Seniuk w 1993 roku zachorowała na raka piersi. Aktorka poznała diagnozę w momencie, kiedy guz był już bardzo rozległy. Doszło do tego, że lekarze musieli usunąć pierś razem z węzłami chłonnymi lewej ręki. 

Przed dwa tygodnie gwiazda TVP żyła w strachu, że przerzuty objęły resztę organizmu. Na szczęście okazało się, że udało jej się pokonać chorobę. Niestety, z powodu usunięcia węzłów chłonnych aktorka do dziś zmaga się z nieustannymi problemami. Regularnie uczęszczała na rehabilitację i musi spać na specjalnej trójkątnej poduszce, a w czasie snu trzymać rękę w górze. 

Anna Seniuk schudła i dziś czuje się zdrowsza oraz atrakcyjniejsza. Aktorka postąpiła bardzo rozsądnie, kierując się w odchudzaniu wskazówkami lekarzy specjalistów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
  2. Nergal pokazał swoje wielkanocne pisanki. Na nich Hitler, Lenin, Manson
  3. Katarzyna Dowbor o odbudowie Notre Dame: „Z pewnością dałabym swoją wiedzę do odbudowy katedry”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna seniuk schudła
fot. filmpolski.pl

Anna Seniuk schudła i dziś wygląda naprawdę świetnie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Mazur straciła wzrok w wieku 7 lat. „Nie pamiętam nawet swojej twarzy”
Następny artykułAdele rozstała się z mężem po 7 latach. Fani posunęli się za daleko w komentarzach?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.