Anna Seniuk: syn legendy też jest aktorem. Poszedł w ślady mamy i z sukcesem rozwija swoją karierę. Z pewnością kojarzycie do z popularnego serialu Ojciec Mateusz, chociaż mężczyzna ma na swoim koncie wiele wybitnych ról. Czy jest podobny do znanej mamy?

Dzieci znanych aktorów często wybierają podobną ścieżkę kariery, co ich rodzice. Chociaż pociechy gwiazd są często oceniane przez pryzmat dokonań rodziców i muszą mierzyć się z krytycznymi opiniami na swój temat, to talent weryfikuje wszystko. Wśród dzieci znanych osobistości znajdziemy popularnego aktora, Grzegorza Małeckiego. Anna Seniuk: syn aktorki odziedziczył po niej zarówno talent, jak i urodę! Jak rozwija się jego kariera?  

Grzegorz Małecki: Anna Seniuk to jego mama

Grzegorz Małecki to jeden z najzdolniejszych aktorów polskiej sceny filmowej. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Od wielu lat związany jest z Teatrem Narodowym w Warszawie. Mogliśmy go podziwiać w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych jak Pakt, Na Krawędzi czy Ojciec Mateusz. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, a jego filmografia robi ogromne wrażenie! 

Małecki urodził się 19 czerwca 1975. Wychował się w artystycznej rodzinie i od najmłodszych lat miał kontakt ze sceną. Jego ojcem jest słynny kompozytor, Maciej Małecki. Matką aktora jest Anna Seniuk, niekwestionowana gwiazda teatralna i filmowa. 

td_block_13 limit=”1″ post_ids=53390″]

Anna Seniuk: syn poszedł w jej ślady

Grzegorz Małecki pojawiał się zarówno na szklanym ekranie, jak i na deskach teatru. Współpracował między innymi z OCH-Teatrem, Teatrem Polonia, Teatrem Telewizji Polskiej, Teatrem Polskiego Radia, a także z Teatrem WARSawy. Nic dziwnego, że aktor od wielu lat jest na świeczniku — w końcu w jego żyłach płynie artystyczna krew! Od razu można zauważyć podobieństwo między matką a synem. Wielokrotnie pojawiali się razem na scenie. 

Aktor występował również w Ojcu Mateuszu, Rodzince.pl, Uchu Prezesa czy Czasie Honoru! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna seniuk: syn
instagram.com @teatr_telewizji_tvp

Anna Seniuk uznawana jest za jedną z najbardziej charyzmatycznych aktorek polskiej sceny. 

anna seniuk: syn
instagram.com @rabka_festival

Aktorka w 1964 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Od 1998 roku pełni funkcję profesora w Akademii Teatralnej w Warszawie.

anna seniuk: syn
instagram.com @grzegorzmalecki1

Grzegorz Małecki jest aktorem Teatru Narodowego w Warszawie. Możemy go spotkać w wielu produkcjach filmowych i teatralnych. 

anna seniuk: syn
instagram.com @grzegorzmalecki1

Grzegorz Małecki zachwyca nie tylko talentem, ale też nieprzeciętną urodą. Trzeba przyznać, że aktor jest bardzo przystojny.

anna seniuk: syn
facebook.com — Anna Seniuk

Anna Seniuk: syn jest jej powodem do domu. Mieli okazję pracować razem na scenie. Z pewnością były to niezapomniane chwile. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Farna wyprowadziła się z Polski do Czech. To tam chce wychować dziecko
  2. Natalia Siwiec bez makijażu. Najnowsze zdjęcie zachwyca! Fani: „Cera idealna”
  3. The Odder Side. Polska marka, którą pokochały gwiazdy i blogerki
  4. Robert Lewandowski z córką. Piłkarz pokazał zdjęcie ze śliczną Klarą

źródło: narodowy.pl, 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Kalczyńska z mamą! Dobrze ją znacie z „M jak Miłość” i „Na Wspólnej”
Następny artykułŚlub Agnieszki Woźniak-Starak był jak ze snów. Gwiazda wspomina: „Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje”