Anna Wendzikowska po raz kolejny została skrytykowana przez Internautów. Tym razem w ogniu krytyki znalazła się przez najnowsze zdjęcie ze starszą córeczką. Internautki nie pozostawiły na gwieździe TVN suchej nitki, przesadziły?

Znana polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna po raz kolejny została skrytykowana z powodu swojej działalności w mediach. Na kobietę i jej rodzinę wielokrotnie spływa fala krytyki, zazwyczaj absolutnie nieadekwatna do tego, co robi Anna Wendzikowska. Kobieta dzieli się swoim życiem prywatnym, chwali uroczymi dziećmi — z jakiegoś powodu wielu osobom się to nie podoba. 

Anna Wendzikowska skrytykowana za zdjęcie z dzieckiem

Cztery dni temu znana dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie podpisane — Kiedy ulubione lalki i miśki zostają zdetronizowane przez pluszowe Elzę i Annę, to znaczy, że „Frozen 2” już na dobre opanowało nasz dom. — Wielu osobom nie spodobało się to, co Anna Wendzikowska prezentuje na zdjęciu.

anna wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Lista zarzutów była długa. Internautkom nie spodobało się między innymi to, że Anna Wendzikowska na zdjęciu prezentuje pośladki oraz „nachalny produkt placement”, ponieważ w swoim poście dziennikarka reklamuje markę spodni, które ma na sobie. Internautki zarzuciły jej, że gwiazda wcale nie chciała pochwalić się zdjęciem z dzieckiem, a jedynie pokazać swoje ciało.

Nie można zadowolić wszystkich

Wydaje się, że dziennikarka nie może zrobić nic, co zadowoliłoby opinię publiczną. W programie Gala Studio kobieta ujawniła, że w pewnym momencie dostawała mnóstwo okropnych komentarzy na temat swojej starszej córeczki Kornelii. Internauci pisali, że z powodu problemów ze wzrokiem dziewczynka wygląda na „niedorozwiniętą”.

Kiedy Anna Wendzikowska przestała pokazywać córeczkę, ponieważ nie chciała narażać dziecka na takie reakcje, zaczęła być krytykowana za to, że rzekomo wstydzi się dziecka. Takie zachowanie Internautów jest po prostu okrutne. To straszne, że ludzie nie okazują empatii nawet w stosunku do małego dziecka.

Zobaczcie zdjęcie, które wywołało falę krytyki:

anna wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

To z powodu tego zdjęcia została tak skrytykowana. 

anna wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska często publikuje zdjęcia z dziećmi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Nowe doniesienia w sprawie Kamila Durczoka. Dziennikarz przyznał się, że podrobił podpis żony
  3. Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie
  4. Wszyscy uwielbiali Gustlika z „Czterech pancernych i psa”. Co dziś robi Franciszek Pieczka?
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródła: pudelek.pl, kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułPrzemysław Saleta nie utrzymuje kontaktów z córką? Udzieliła poruszającego wywiadu, sportowiec odpowiada
Następny artykułJak ubrać dziecko na spacer zimą? Najważniejsze informacje i porady
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego